free templates joomla

Buakaw Banchamek z trudem pokonuje Gaëtana Dambo na All Star Fight 6 Return w Pattaya! Video

Gaetan Dambo vs Buakaw Banchamek na All Star Fight 6Czwarte z rzędu zwycięstwo zaliczył słynny 36-letni Buakaw Banchamek (237-24-12), który na gali All Star Fight 6 Return w Pattaya w Tajlandii pokonał liczącego 27 lat Francuza Gaëtana Dambo (21-9-1). Dwukrotny mistrz K-1 MAX i jedna z największych ikon Muay Thai coraz trudniej broni swojej pozycji. W niedzielę 4-listopada na JF Boxing Stadium od pierwszej rundy Dambo narzucił potworne tempo walki i Buakaw był zaskoczony. odwracał się od uderzeń i nie mogł znaleźć rytmu.

Znalazł go dopiero pod koniec rundy, ale trudno mu ją zapisać na plu. Dopiero w drugim starciu zaczął dominować i odzyskiwać teren. Oczywiście chaotyczne ataki rywala który mierzy przy 70 kg 185 cm były niebezpieczne. Szczególnie obaj upodobali sobie ataki łokciami i było widać, że przynosi to efekty.

Z kopnięciami lepiej radził sobie Buakaw i w tej materii, gdzie liczą się one w ocenie sędziowskiej Muay Thai, zdecydowanie górował i werdykt był korzystny dla niego. Widowiskowo walczący i wyglądający ciemnoskóry Francuz stacjonuje w Tajlandii, gdzie walczy dość często. Jest posiadaczem tytułu WMC European, gdzie w lipcu br. pokonał pogromcę Sudsakorna, Vasyla Sorokina z Ukrainy.

285 zwycięstwo odniósł podczas tej gali wspomniany mistrz wielu organizacji Sudsakorn Sor Klinmee (285-51-4), który pokonał przez nokaut (uderzenie na wątrobę) 38-letniego francuskiego weterana Muay Thai Sébastiena Billarda (41-19). Francuz miał 5 porażek z rzędu w ostatnich walkach w Tajlandii i ostatni raz wygrał w 2016 roku...we Francji. Sudsakorn chciał się odbudować, bo we wrześniu przegrał z Irańczykiem Mohamadem Ghaedi na gali Shang Wu Hero w Chinach. Wygraną zanotował na gali były mistrz Lumpinee i Rajadamnern Pakorn P.K. Saenchai Muay Thai Gym, który pokonał Willa Romero z Kanady.