free templates joomla

'Jednoręki bandyta' Nick Newell po zwycięstwie na XFC 21 - wywiad!

Nick NewellNick Newell (9-0) w piątek 7-ego listopada zdobył wakujący pas mistrza wagi lekkiej organizacji XFC podczas gali w XFC 21 w Nashville w stanie Tennessee. Teraz zawodnik, który urodził się bez palców lewej dłoni udzielił bardzo krótkiego wywiadu zaprzyjaźnionemu z nami serwisowi ProMMANow.com, który wam prezentujemy:

ProMMANow.com: Musisz być zadowolony z kolejnego zwycięstwa w pierwszej rundzie i to w walce o pas.

Nick Newell: Oczywiście, że jestem. Każdy przecież chciałby kończyć walki jak najszybciej. To taka praca, nie płacą od godziny tylko robisz swoje i możesz iść do domu.

PMN: Jesteś teraz mistrzem i pytanie czy będziesz nosił pas wokół bioder, czy przewieszony przez ramię?

NN: Teraz będę go nosił na biodrach. Jutro jednak ten pas trafi do mojej akademii. Trenuję teraz w kilku doskonałych akademiach: Ultimate MMA w stanie Connecticket, mam doskonałego trenera od przygotowania fizycznego w Fitnes Concept, American Top Team czyli jeden z najlepszych klubów na świecie. Ten pas pójdzie jednak w ręce mojego trenera, Jeremy'ego Lewiszewskiego, bo to on jest cały czas ze mną i ciągle dba o mój progres. Za każdym razem gdy sparuje to jego oczy są wlepione we mnie. Mieszkam w jego domu, opróżniam mu lodówkę, bawię się codziennie z jego dziećmi. Jestem jego czwartym dzieckiem i to jest jego pas.