free templates joomla

Łukasz Krupadziorow wystąpi w Chinach na Faith Fight

Łukasz Krupadziorow,  中国选手李龙则是不敌波兰巨兽卢卡斯Już 1-go września do gry powróci jeden z najlepszych polskich zawodników Kickboxingu w wadze ciężkiej 28-letni Łukasz Krupadziorow (10-4, 7 KO) z Augustowa. "Big Polski" trenujący w słynnym Storm Gym Luton w Wielkiej Brytanii stanie przed szansą na czwarte zwycięstwo na chińskim rynku. 

Polak po trzech wygranych w 2017 i 2018 roku podpisał kontrakt na kolejne 4 występy w organizacji Faith Fight i z początkiem września ponownie ujrzymy go na ringach Kraju Środka. Jego rywalem będzie Chińczyk Wu Chao.

W ostatnim występie 20-go stycznia w Dragon Sports Centre w Shenzhen Polak pokonał przez decyzję chińskiego rywala Li Lunga. W 2017 roku udało mu się wygrać z innymi chińskimi zawodnikami: Zuo Dafu, który uległ Polakowi na punkty i Liang Jie, który został znokautowany w trzeciej rundzie.

Trenujący pod okiem charyzmatycznego Amira Subasica występował także w organizacji Superkombat, która współpracuje z chińskim Faith Fight a jej gale można oglądać w stacji FightBox HD. Tam mierzył się między innymi ze słynnym Rumunem Catalinem Morosanu. W Chinach w organizacji FF występowali już tacy zawodnicy Barbara Nalepka czy Dawid Żółtaszek. Liczymy na kolejny dobry występ Polaka na Dalekim Wschodzie.