free templates joomla

Materla vs Janikowski i Askham vs Wójcik w turnieju o pas mistrzowski na KSW 45 w Londynie! Video!

KSW 45 turniej Michał Materla, Damian Janikowski, Scott Askham i Marcin Wójcik zmierzą się podczas gali KSW 45 w Londynie w czteroosobowym turnieju w wadze średniej, którego zwycięzcy zmierzą się o tytuł mistrza Federacji KSW w wadze średniej, po zwakowaniu tego trofeum przez Mameda Khalidova.Mamed Khalidov (34-5-2, 13 KO, 17 Sub), po prawie trzech latach panowania na tronie kategorii średniej, zdecydował się zwakować pas mistrzowski. O tytuł zawalczą zwycięzcy pojedynków: Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 Sub) vs Damian Janikowski (3-0, 3 KO) oraz Marcin Wójcik (11-5, 4 KO, 5 Sub) vs Scott Askham (16-4, 10 KO, 2 Sub).
 
KSW 45 turniej

Michał Materla to jeden z najdłużej walczących zawodników KSW. 34-latek po raz pierwszy wszedł do słynnego białego ringu podczas gali KSW 6 w 2006 roku. Od tamtej pory szczecinianin stoczył dla największej organizacji MMA w Europie 21 walk i wygrał 17 spośród nich. Były mistrz kategorii średniej w ostatnich ośmiu pojedynkach sześciokrotnie nokautował swoich rywali. Na KSW 44: The Game, w pojedynku dwóch legend, Materla stanął naprzeciwko Martina Zawady i ciosami w parterze odprawił „King Konga” w połowie drugiej odsłony. Rywalem Berserkera będzie wschodząca gwiazda polskiego MMA, Damian Janikowski. Wrocławianin zadebiutował w MMA zaledwie rok temu, a już teraz jest uważany przez ekspertów za kandydata do zdobywania najcenniejszych trofeów w MMA. Reprezentant WCA Fight Team wszedł do klatki KSW trzy razy i zawsze zostawiał w niej znokautowanego rywala. Ostatnio, na KSW 43 przed własną publicznością w zaledwie 16 sekund Janikowski posłał na deski cenionego i utytułowanego Anglika, Yannicka Bahatiego.
 
KSW 45 turniej

Na KSW 45 w The SSE Arena, Wembley widzowie zobaczą także fenomenalnego Scotta Askhama. 30-latek z Doncaster w spektakularnym stylu zadebiutował w KSW podczas gali KSW 42 w Atlas Arenie. Zawodnik American Top Team skrzyżował rękawice z legendą KSW, Michałem Materlą, i już w jednej z pierwszych akcji trafił Berserkera potężnym kopnięciem w wątrobę. Po kilku poprawkach były mistrz upadł na ziemię i nie był w stanie kontynuować pojedynku. Przeciwnikiem Anglika na jego terenie będzie „Gigant”, Marcin Wójcik. Pilanin ma za sobą świetną serię 9 wygranych w ostatnich 10 pojedynkach. Po zwycięstwach z Tomaszem Kondraciukiem, Michałem Fijałką i Marcinem Łazarzem w kategorii półciężkiej dostał szansę walki o tytuł mistrzowski tej dywizji, ale lepszy okazał się Tomasz Narkun. W ostatnim boju 28-latek pokonał cięższego o kilkanaście kilogramów Hatefa Moeila na KSW 42.