free templates joomla

M-1 Challenge 36: Kenny Garner obronił pas wagi ciężkiej! Wyniki

Kenny Garner vs Guram GugenishvilliW sobotę 8-go grudnia w podmoskiewskim Mytiszczi odbyła się gala M-1 Challenge 36, przeprowadzona przez największą europejską organizację MMA jaką jest M-1 Global kierowana przez Vadima Finkelsteina i której udziałowcem jest słynny Fiodor Emelianenko. Tym razem najważniejszą walką wieczoru była obrona pasa wagi ciężkiej organizacji przez Amerykanina Kenny Garnera (12-3), który po raz trzeci w karierze walczył z silnym Gruzinem Guramem Gugenishvili (11-2).

Amerykanin raz przegrał i raz wygrał z Guramamem. Tym razem nie zostawił wątpliwości kto jest lepszy, dominując w każdej płaszczyźnie i notując w każdej obalenia. Tylko raz w końcówce trzeciego starcia bił się z pleców a i to spokojnie przetrwał nawałę ciosów zmęczonego Gruzina. W czwartej przypuścił generalny szturm i seriami ciosów zapędził Gugenishvili'ego do narożnika. Tam po raz zaczął trafiać, a zrezygnowany i będący bez sił Gruzin był obijany co przerwał słusznie sędzia.

W innych pojedynkach wygrywali faworyci jak powracający po ponad 1,5 rocznej przerwie weteran rosyjskiego MMA Andrei Semenov (33-9-2). Weteran UFC i Pride pokonał znanego z jednorazowego występu na KSW twardego Włocha Michele Verginelli (17-10), który zbierał straszliwe lanie, ale wytrzymał walkę do końca porozbijany. Swoją walkę wygrał przez poddanie doświadczonyNiemiec Daniel Weichel (30-8), który uporał się z Bułgarem Georgi Stojanovem (12-2) a efektowny nokaut obrotówką był dziełem Artura Guseinova (11-3) nad Evgeniyem Fomenko (10-8) z Ukrainy. Udanie powrócił także na arenę M-1 Global utalentowany 25 letni Viktor Nemkov (16-4), który poddał Gadzhimurada Antigulova (6-3). Nemkov od porażki z Vinny Magalhaesem nie walczył na arenie największej rosyjskiej organizacji.

Komplet wyników:

Main event
+93 kg: Kenny Garner (USA) pokonał Gurama Gugenishvili (Gruzja) przez TKO w 4 rundzie (2:03 min)

Główna karta
84 kg: Andrei Semenov (Rosja) pokonał Michele Verginelli (Włochy) przez decyzję 3-0
93 kg: Viktor Nemkov (Rosja) pokonał Gadzhimurada Antigulova (Rosja) przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 2 rundzie (1:30 min)
84 kg: Artur Guseinov (Rosja) pokonał Evgeniya Fomenko (Ukraina) przez KO (kopnięcie obrotowe) w 1 rundzie (0:54 min)
70 kg: Daniel Weichel (Niemcy) pokonał Georgi Stojanova (Bułgaria) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie (2:24 min)