free templates joomla

ACB Kickboxing 16 Clash of Titans: Albert Kraus przegrywa z sędziami! Wyniki & Video

Adsalam Barkinkhoev vs Albert KrausWielką niespodzianką gali ACB Kickboxing 16 Clash of Titans (ACB KB-16), która 13-go lipca odbyła się w rumuńskiej miejscowości Targoviste, była niezasłużona niejednogłośna porażka legendarnego pierwszego mistrza K-1 MAX Alberta Krausa (89-28-3) z reprezentującym Rosję Inguszem niepokonanym Adsalamem Barkinkhoevem (11-0).

37-letni Holender nie zasłużył na porażkę, będąc non stop w ataku i obijając tułów Ingusza. Pojedynek toczył się głównie w płaszczyźnie bokserskiej. Wygrał pierwszą, drugą i trzecią rundę. Barkinkhoev stał za podwójną gardą i bronił się odpowiadając ciosami, ale nie wygladało to na chęć zwycięstwa. Dosłownie wytarł tyłkiem liny wyręczając tym samym sprzątaczkę. I choć to żart, to największym żartem okazał się werdykt sędziów. Nawet nie zdecydowano o dodatkowej rundzie.

Co ciekawe Barkinkhoev po walce nie miał siły nawet podnieść rąk, jednak kamery uchwyciły jak czekając na werdykt chyba dostał informację o wygranej, bo momentalnie wyrzucił ręce w górę. Werdykt jakby potwierdził obawy. Kraus był zniesmaczony, ale z rezygnacją przyjął werdyk wiedząc, że organizacja buduje karierę Barkinkhoeva i także Rumuni współpracujący z ACB byli pod presją. To położyło się cieniem na gali i pokazało, że nie tylko w litewskich czy niemieckich organizacjach "wałki sędziowskie" są na porządku dziennym.

Kraus poniósł trzecią porażkę z rzędu z czego przedostatnia z Li Zhuangzhuang na Kunlun Fight 74 w Chinach także była oszustwem sędziów. Teraz stało się tak kolejny raz bo ACB i jej sędziowie próbują zbić kapitał na jego dorobku.

Komplet wyników:

Main event
95 kg: Donegi Abena (Surinam) pokonał Andreia Stoica (Rumunia) przez decyzję

Masters series
70 kg: Adsalam Barkinkhoev (Rosja) pokonał Alberta Krausa (Holandia) przez niejednogłośną decyzję 2-1
77 kg: Pattvean Nino (Rumunia) pokonał Islama Khozhdevdieva (Rosja) przez KO w 1 rundzie
70 kg: Stanislav Kazantsev (Ukraina) vs. Farkhad Akhmejanau (Białoruś) - Remis
86 kg: Michell Adelina (Rumunia) pokonał Costantina Mincu (Rumunia) przez KO w 1 rundzie

Fighters series
67 kg: Damian Johansen (Holandia) pokonał Constantina L. Davida (Rumunia) przez KO w 1 rundzie
67 kg: Tamerlan Bashirov (Rosja) pokonał Calina Petrisora (Rumunia) przez decyzję
95 kg: Max van Gelder (Holandia) pokonał Tibora Varga (Węgry) przez KO w 1 rundzie
58 kg: Bashlam Amadov (Rosja) pokonał Stoeana Leonarda (Rumunia) przez decyzję
85 kg: Claudiu Alexe (Rumunia) pokonał Adriana Cibu (Rumunia) przez KO w 1 rundzie