free templates joomla

Pit Cage Fighting 18: Mariusz Radziszewski, Patryk Chrobak i Marcin Zając zwyciężają na Słowacji!

Mariusz Radziszewski vs Guillerme Cadena MartinsTrzech z czterech polskich zawodników MMA zwyciężyło gali Pit Cage Fighting 18 "The Kings of Summer", która odbyła się w miejscowości Spišská Nová Ves na Słowacji w dniu 30-go czerwca. W najciekawszej z nich Mariusz Radziszewski (15-17-2) pokonał mistrza polskiej Thunderstrike Fight League, Guilherme Cadenę Martinsa (14-12) z Brazylii.

34-letni Radziszewski rozbił Brazylijczyka w drugiej rundzie po serii ciosów w parterze, na które Cadena nie miał odpowiedzi. Oczywiście po walce protestował, ale nie zdało się to na wiele, bo faktem jest, iż nie stawił oporu w parterze i sędzia miał prawo przerwać. Radziszewski tym zwycięstwem przerwał serię trzech porażek jaki poniósł w 2017 i 2018 roku.

Kolejne zwycięstwa zanotowali Patryk Chrobak (2-0) z Daas Berserkers Team Bielsko-Biała, który pokonał Słowaka Miroslava Holuba (0-2) oraz Marcin Zając (1-0) ze Szkoły Walki Drwala, który wygrał z Markiem Karasem (0-1). Niestety nie udało się wygrać innemu zawodnikowi z Bielska-Białej Rafałowi Drabkowi (0-1), którego uległ Peterowi Križanovič (1-2).

W walce wieczoru gali Ladislav "Black Prince" Koky (5-3) udusił (dosłownie) weterana słowackiego MMA Miroslava Kubáňa (12-12-2). Stawką był pas wagi koguciej (61 kg) tej najstarszej słowackiej organizacji MMA.