free templates joomla

Zwycięstwa Konrada Iwanowskiego i Normana Parke na Brave CF 13: European Evolution w Belfaście!

Konrad IwanowskiNie samym KSW 44 w Gdańsku i UFC 225 w Chicago żyli kibice i fani MMA podczas tego weekendu, albowiem w sobotę 9-go czerwca odbyła się gala Brave CF 13: European Evolution w Belfaście w Irlandii w, gdzie wystąpił i wygrał swoją walkę znany z KSW Konrad "Moto Moto" Iwanowski (6-2).

Polak trenujący obecnie w Fantom Gym w Dublinie w Irlandii błyskawicznie rozprawił się z Anglikiem Glennem Irvine (3-3), zmuszając go duszeniem zza pleców do poddania już w pierwszej rundzie. Był to udany powrót podopiecznego trenera Pawła Tomczyka, po niezasłużonej zdaniem wielu porażce z Paulem Lawrence'm w debiucie na KSW 40 w Dublinie w ubiegłym roku w październiku.  Polak w międzyczasie startował w grapplingu a ostatnio mógł wystąpić w maju na BAMMA 35, ale rywal Justin Burlinson, wycofał się w ostatniej chwili z walki.

Niestety nie udało się wygrać Danielowi Olejniczakowi (2-2), który Irlandczykowi Cianowi Cowley (1-1) przez nokaut. Na gali wystąpił w debiucie w MMA inny polski zawodnik Piotr Tokarski (0-1), ale po trzech rundach uległ na punkty Irlandczykowi Samowi Slaterowi (2-0).

W jednej z walk wystąpił charyzmatyczny i kontrowersyjny Irlandczyk z Belfastu Norman Parke (25-6), który po pokonaniu na KSW 43 Łukasz Chlewickiego, teraz po trzyrundowym boju odniósł zwycięstwo nad rodakiem z Irlandii Mylesem Price (10-7). Porażkę na gali poniósł weteran Bellator MMA Francuz Karl Amoussou (24-9-2). "Psycho" przed czasem pokonał 35-letni Brazylijczyk Rodrigo Cavalheiro Correia (23-7).