free templates joomla

BAMMA 35: Paweł Polityło, Daniel Olejniczak i Maciej Gierszewski ze zwycięstwami w Dublinie!

Paweł PolityłoTrzy zwycięstwa zanotowali polscy zawodnicy na największej bytyjskiej gali BAMMA 35 Lohore vs. Pascu, która odbyła się w sobotę 12-go maja w stolicy Irlandii, Dublinie. W hali 3Arena zwycięstwa odnieśli trenującyw Irlandii: Paweł Polityło (2-1), Daniel "Obi Wan" Olejniczak (2-1-1) i Maciej Gierszewski (3-2).
Pierwotnie w gali udział miało wziąć sześćiu polskich fighterów włącznie z Konradem Iwanowskim z Fantom Gym, którego rywal doznał kontuzji na tydzień przed wydarzeniem. Walką wieczoru gali było starcie w wadze półśredniej byłego mistrza Anglika Alexa Lohore (14-2) i Rumuna Iona Pascu (18-8). Pascu zwyciężył walkę na punkty.

Olejniczak i Polityło wygrali swoje pojedynki na pełnym dystansie. Polityło reprezentujący Fantom Gym Dublin uporał się z Irlandczykiem z Kyuzo MMA Nathanem Kelly (0-2) a Olejniczak z IFS Northern Ireland ze Stevem Owensem (2-3) z SBG Concorde. Trzeci z wymienionych Maciej Gierszewski z Kyoujin MMA rozbił Karla McCaliga (0-1) już w pierwszej rundzie.