free templates joomla

Night of Heroes 5 Błeszyński vs Bagdonas czyli Zagłębiowski Horror Show! Karta walk!

Fight of Heroes 5 Zagłębiowski Horror ShowJuż 28-go kwietnia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja gali walk MMA i K-1 Night of Heroes 5 Zagłębie vs Reszta Świata (NOH 5), która tradycyjnie trafi do hali MOSiR przy ul. Żeromskiego 4c. W większości walk wystąpią zawodnicy Sportowego Zagłębia, którzy stawią czoła przyjezdnym fighterom. Prawdziwą gratką będą jednak międzynarodowe starcia Polska kontra Litwa, gdzie w walce wieczoru jeden z najlepszych miejscowych zawodników Adrian Błeszyński (4-2) zmierzy się z niezwykle groźnym Mariusem Bagdonasem (4-4) z Dainralfas Gym Kaunas.

Litewska drużyna stanowi obecnie trzon kadry gal King of the Cage, których licencję na Europę wschodnią od Amerykanów uzyskał promotor i lider teamu Dainralfas z Kowna, Dainius Dauksas. Będzie on obecny na gali. Ze strony polskiej za wydarzenie odpowiada Piotr Pepliński.

Bagdonas to niespodziewany pogromca Aleksandra Rychlika z ostatniej gali WCA Fight Night 3 w Warszawie, gdzie wygrał przez poddanie z faworyzowanym zawodnikiem Berkut WCA Fight Team walczącym m.in. w organizacji Fight Exclusive Night, podobnie jak i "Ares" Błeszyński. Zatem będzie to bardzo ciekawa konfrontacja tym bardziej że Bagdonas "etatowo" walczy na polskich galach od początku kariery. 

Błeszyński z kolei po raz trzeci wystąpi na gali Night of Heroes, bowiem brał udział w pierwszej i trzeciej edycji gali w 2015 i 2016 roku. W obu wypadkach pokonywał zagranicznych rywali: Martin Hajtmar z Czech i Vitaliya Lukoyko z Białorusi i dwukrotnie udało mu się to przed czasem. Potem związał się z organizacją Fight Exclusive Night. W ostatnim swoim występie pokonał na zasadach K-1 słynnego Alana Kwiecińskiego na FEN 20: Next Level w marcu w Warszawie.

W półprofesjonalnych walkach wystąpi z kolei Adrian Grzelak (0-0) z Dass Berserkers Team Bielsko-Biała i Deividas Kaklauskas (0-1), a zawodowy debiut zaliczy Adrian Dudek (0-0), ktory będzie walczył z Raimundasem Krilaviciusem (2-1). Pozostałych pojedynkach międzynarodowych Zygimantas Linauskas (0-0) zmierzy się z debiutującym w zawodowym K-1 Maksymilianem Włodarczykiem (0-0). Ten kickboxerski pojedynek odbędzie się w wadze do 64 kg. Także w kickboxerskim starciu do 88 kg, wystąpi kolejny raz niezwykle lubiany przez kibiców z Sosnowca Artur Kula (3-0-1), którego rywalem będzie Damian Pasiek (2-1) z Paco Team Katowice. Kula zwyciężył na ostatniej gali Fight Of Heroes 4 Arkadiusza Dembińskiego.

Ogólnie odbędzie się 9 walk z czego 7 pojedynków zawodowych. 3 walki odbędą się w formule K-1, bo poza wspomnianym Kulą z Pasiekiem, Karol Wójcik zmierzy się z z tegorocznym Mistrzem Polski K-1 Robertem Soboniem z Kickboxing Kielce. Inne starcie to walka znanego z walk w formule MMA Patryka Rogóża (10-4 MMA, 0-0 KB) z Jakubem Pokorskim (1-1) ze Sportowego Zagłębia.

Po czterech udanych wydarzeniach jakie odbyły się dwukrotnie w 2015 i 2016 roku, organizatorzy związani z klubem Sportowe Zagłębie, postanowili po roku przerwy powrócić do kontynuacji projektu NOH i już wiadomo, iż na dzień dzisiejszy wyprzedane jest 70% biletów. Sprzedaż pozostałej części będzie trwała nawet w dniu gali przy założeniu, iż wejsciówek starczy dla chętnych. Gala ma podtytuł "Zagłębiowski Horror Show" i ma związek z dodatkową atrakcją czyli występem legendarnego zespołu muzycznego Horror Show. Start imprezy o godzinie 18:00 w Hali MOSiR Sosnowiec ul. Żeromskiego 4C.

Bilety w cenie 30zł i 50zł dostępne w Sosnowcu w punktach:

- Sklep Kibica Zagłębiak, 3 maja 11 Sosnowiec
- Klub Manufaktura, Warszawska 12 Sosnowiec
- Restauracja Czarci Młyn, Andersa 76 Sosnowiec

oraz w dniu gali w kasach od godziny 16:30

Kontakt: 500 362 989

MMA 80,5 kg: Adrian Błeszyński (Sportowe Zagłębie) vs Marius Bagdonas (Litwa)
K-1 88 kg: Artur Kula (Sportowe Zagłębie) vs Damian Pasiek (Paco Team Katowice)
MMA 69 kg: Paweł Borawski (Sportowe Zagłębie) vs Krzysztof Bieniek (Fightman Bochnia)
K-1 57 kg: Karol Wójcik (Sportowe Zagłębie) vs Robert Soboń (Kickboxing Kielce)
MMA 84 kg: Mariusz Ostapowicz (Sportowe Zagłębie) vs Mateusz Szklarz (Octagon Żory)
K-1 64 kg: Maksymilian Włodarczyk (Sportowe Zagłębie) vs Zygimantas Linauskas (Litwa)
MMA 84 kg: Adrian Dudek (Sportowe Zagłębie) vs Raimundas Krilavicius (Litwa)
K-1 84 kg: Jakub Pokorski (Sportowe Zagłębie) vs Patryk Rogóż (Fightman Bochnia vs
MMA 80 kg: Adrian Grzelak (Dass Berserkers Team Bielsko-Biała) vs Deividas Kaklauskas (Litwa)