free templates joomla

TUF 17: Mike Tyson w programie!

Mike TysonJak się okazuje jeden z najpopularniejszych bokserów wszech czasów, Mike Tyson weźmie udział w programie 'The Ultimate Fighter 17'. Trenerami tej edycji TUFa, która będzie emitowana we wtorki będą: mistrz wagi półciężkiej UFC, Jon Jones oraz dwukrotny pretendent do mistrzostwa wagi średniej, Chael Sonnen. Ta wiadomość jest szczególnie nieprzyjemna dla Sonnena, bowiem w przeszłości obraził Tysona.

"Nie chcę być chroniony i zapamiętany jako sztuczny mistrz jak Mike Tyson, którego wszyscy okrzyknęli najlepszym, a nawet nie mógł sobie poradzić z Evanderem Holyfieldem czy Lennoxem Lewisem. "

Teraz przyszedł czas na konfrontację byłego mistrza wagi ciężkiej z byłym 'niekoronowanym' mistrzem WEC, który mimo pokonania mistrza w osobie Paulo Filho nie zdobył pasa, bo Brazylijczyk nie zrobił wagi.

Udział Tysona i Sonnena w programie wprowadzi jeszcze więcej pikanterii do i tak już oczekiwanego sezonu TUFa. Zapowiada się rewelacyjne widowisko, które zacznie się we wtorek, 22-ego stycznia w telewizji FOX.