free templates joomla

Kunlun Fight 71: Jomthong pokonuje Dzianisa Zueva, Larsen i Moiseev zwycięzcami turniejów! Wyniki

Jomthong ChuwattanaNiedzielna gala Kunlun Fight 71 miała miejsce w Qingdao w Chinach a jej główną cześcią były dwa turnieje wagi lekkośredniej do 70 kg wchodzące w skład KLF Clash of the Titans. To rywalizacja 64 zawodników, którzy wezmą udział w tym tryptyku, który wystartował na gali z numerem 70. Tam rywalizacja przebiegła w grupach A i B. Teraz przyszedł czas na dywizję C i D. Do tego hitowa walka Białorusina Dzianisa Zueva (21-9) i trzykrotnego mistrza Rajadamnern Stadium Jomthonga Chuwattana (203-39-1) z Tajlandii. Nie zabrakło także starć MMA.

Jak wcześniej pisaliśmy odbyła się bez polskiego uczestnika Łukasz Pławeckiego, który miał problemy z wagą i jego brak 1 kwietnia nie okazał okazał się prima aprilisowym żartem. Wskutek tego chińscy organizatorzy przekonfigurowali jeden z turniejów w ramach Clash of Titans i w dywizji C Polaka zastąpił Boum Hammed z Maroka. Po dobrej walce przegrał on z niedoszłym rywalem Polaka Kong Lifengiem. Ten z kolei przegrał w finale ze świetnie walczącym Rosjaninem Anatolym Moiseevem, który we przedwczesnym finale pokonał Marokańczyka Nordine Ben Moha - gwiazdę Enfusion Live.

W drugim turnieju Chińczyk Tian Xin szybko uporał się z byłym mistrzem Enfusion Live Hiszpanem Davidem Calvo a znany z Glory Nicklas Ricky Larsen pogromca Łukasza Pławeckiego znokautował latającym kolanem Taja Noppakawa Sirilucka. W finale Larsen, który jest zawodnikiem Glory, potwierdził swoją wartość i ponał chińskiego rywala nazywanego "Lighting".

W walce wieczoru fajerwerki zapewnili niezwykle ceniony w Chinach Białorusin Dzianis Zuev i wspomniany tajski mistrz Jomthong Chuwattana, który na gali Kunlun Fight 65 był straszliwie znokautowany w turniejowej batalii przez Marata Grigoriana. W niedzielę w udanym stylu powrócił serwując Białorusinowi drugą porażkę z rzędu po tym jak i jego pokonał Marat Grigorian.


Main event
70 kg: Jomthong Chuwattana (Tajlandia) pokonał Dzianisa Zueva (Białoruś) przez decyzję

Finał turnieju D
70 kg: Niclas Larsen (Dania) pokonał Tian Xin (Chiny) przez decyzję


Turniej 2018 Clash of Titans Grupa D
70 kg: Tian Xin (Chiny) pokonał Davida Calvo (Hiszpania) przez TKO (lewy hak na tułów) w 1 rundzie (1:07 min)
70 kg: Niclas Larsen (Dania) pokonał Noppakow Siriluck (Tajlandia) przez KO (latające kolano) w 2 rundzie (2:45 min)

Superfight
61,5 kg: Denis Puric (Kanada) pokonał Jiao Daobo (Chiny) przez decyzję po extra 4 rundzie
67 kg: Jia Aoqi (Chiny) pokonał Zhang Chunyu (Chiny) przez decyzję po extra 4 rundzie
MMA 57 kg: Fabricio Andrade (Brazylia) pokonał Xiatihe (Chiny) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie (3:33 min)
80 kg: Bo Fufan (Chiny) pokonał Pavla Turuka (Białoruś) przez decyzję
MMA 77 kg: Zhang Lipeng (Chiny) pokonał Bagautdina Abasova (Rosja) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie (3:37 min)

Finał turnieju C
70 kg: Anatoly Moiseev (Rosja) pokonał Kong Lingfenga (Chiny) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie


Turniej 2018 Clash of Titans Grupa C
70 kg: Anatoly Moiseev (Rosja) pokonał Nordine Ben Moha (Maroko) przez decyzję (29-26 × 5)
70 kg: Kong Lingfeng (Chiny) pokonał Bouma Hammeda (Maroko) przez niejednogłośną decyzję 4-1 (29-30, 30-30, 30-29, 30-29, 30-28)

Superfight
70 kg: Yiliyasi (Chiny) pokonał Canison Yokasay (Tajlandia) przez decyzję 5-0 (30-29, 30-29, 30-27, 30-29, 30-29)*
63 kg: Razanajatovo Fazaraly (Madagaskar) pokonał Zhang Jinhu (Chiny) przez decyzję 3-0 (30-29, 30-28, 30-29)
65 kg Rookie Fight: Bao Yudan (Chiny) vs Ge Ping (Chiny) - Remis