free templates joomla

Wiktor Wiśniewski vs Ramin Haidari na Ironsports Fightnight 2018

Wiśniewski WiktorJuż w najbliższą sobotę 1-go kwietnia 2018 na gali Ironsports Fightnight 2018 odbywającej się w nadgranicznym Niesky wystąpi kolejny utalentowany polski zawodnik Wiktor Wiśniewski reprezentujący klub Corio Team Łódź. Łodzianin stoczy swój pierwszy zawodowy pojedynek na pełnych zasadach Muay thai. Dystans to 5 rund po 2 minuty. Rywalem Łodzianina będzie reprezentant Niemiec arabskiego pochodzenia Ramin Haidari reprezentujący klub Ringside Berlin.

Wiktor walczyć będzie w kategorii piórkowej do Polski zawodnik reprezentujący Klub Corio Team w dotychczasowej swojej amatorskiej karierze stoczył 54 pojedynki z czego wszystkie 54 pojedynki zakończył zwycięstwami w tym 17 przed czasem. Zdobywał takie tytuły jak trzykrotne Mistrzostwo Polski Muay Thai federacji IFMA . Zobył również trzy krotnie Puchar Świata Muay Thai federacji WKF. Był Mistrzem Krajów Nadbałtyckich Muay Thai w Federacji WKF. Wielokrotnie bywał nagradzany tytułami najlepszego zawodnika turniejów, jak i również jest zdobywcą Mistrzowskiego pasa Muay Thai federacji Fight Time.

Oprócz Wiktora Wiśniewskiego na gali w walce wieczoru wystąpi czołowy polski zawodnik Muaythai, Maciej "Zembol" Zembik, który skrzyżuje rękawice z mistrzem świata i mistrzem ostatniego World Games 2017 Igorem Liubchenko z Ukrainy o czym pisaliśmy niedawno. Za obu zawodników trzymamy kciuki.