free templates joomla

WLC3 ''Knockout'' - wyniki gali w Wiśniowej Górze!

WLC 3 ''Knockout''W sobotę, 17 marca 2018 roku w hali GOSiR w Wiśniowej Górze odbyła się gala WLC3 ''Knockout''. Wydarzenie z cyklu Warriors of Life Championship objęte było honorowym patronatem Wójta Gminy Andrespol, Pana Dariusza Kubusa. W walce wieczoru Marcin Wnuk Lipiński zmierzył się z Damianem Laszukiem.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją i wynikami pojedynków.

Sędzią ringowym na gali WLC3 był Wojciech Buliński, a sędziami punktowymi Przemysław Kubiak, Paweł Gładysz i Małgorzata Ubowska.

Galę otworzył występ muzyczny znakomitej wokalistki Ewy Siudzik. Podczas gali WLC3 "Pride Time" odbyło się dziesięć zawodowych pojedynków w formule MMA i K-1. W pierwszym pojedynku w formule K-1 Mateusz Olkiewicz pokonał na punkty Jakuba Filipka. Tego samego dokonał klubowy kolega Olkiewicza — Radosław Kartasiński, który po trzy rundowym pojedynku wypunktował Jacka Misiewicza.

W formule MMA amatorski mistrz świata MMA Adrian Bober wygrał z Litwinem Matiasem Rećko przez kontuzję swego przeciwnika w pierwszej rundzie. W kategorii 84kg Marcin Krakowiak w dwudziestej sekundzie pierwszej rundy pokonał przez TKO ciosami w parterze Pawła Kiecanę. Niemal równie szybko rozstrzygnął swój rewanżowy pojedynek Kamil Bazelak, który poddał swojego rywala Piotra Zaborskiego kimurą w parterze w trzydziestej czwartej sekundzie pierwszej rundy.

W kategorii do 66kg Mateusz Wieczorek poddał Mateusza Jagielskiego poprzez trójkąt rękoma w trzeciej rundzie.
W formule MMA w kategorii OPEN były bokser Sławomir Sałek w czterdziestej czwartej sekundzie pierwszej rundy wygrał przez TKO ciosami w parterze z Łukaszem Kostrzewą. W kategorii 77kg Michał Szczepański poddał Mateusza Firka przez TKO ciosami w parterze w drugiej rundzie tego pojedynku.

W limicie do 84kg Mateusz Pawlik poddał duszeniem gilotynowym Mateusza Gątka w drugiej rundzie walki.

W walce wieczoru Damian Laszuk i Marcin Wnuk Lipiński nie kalkulowali. Poszli na bezpardonową wymianę ciosów. Laszukowi udało się obalić Wnuka i obijać go w parterze, gdzie kontolował przebieg walki. Pod koniec pierwszej rundy Wnukowi udało się jednak wstać i walka kontynuowana była w stójce. Obydwaj zawodnicy po pierwszej rundzie byli mocno obici. Marcinowi Wnukowi Lipińskiemu wyrósł nad okiem gigantyczny guz i decyzją lekarską walka została przerwana. Pojedynek zwyciężył Damian Laszuk, jednak obydwaj zawodnicy wykazali ogromne serce do walki.

21 kwietnia odbędzie się kolejna edycja gali Warriors of Life Championship - WLC4 "Pride Time" w Koluszkach.

Komplet wyników

Walka wieczoru:
MMA OPEN: Damian Laszuk pokonał Marcina Wnuka Lipińskiego przez TKO (zatrzymanie przez lekarza po 1 rundzie)

Pozostałe walki:
MMA 84 kg: Mateusz Pawlik pokonał Mateusza Gątka przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 2 rundzie
MMA 77 kg: Michał Szczepański pokonał Mateusza Firka przez TKO (ciosy w parterze) w 2 rundzie (2:18 min)
MMA OPEN: Sławomir Sałek pokonał Łukasza Kostrzewę przez TKO (ciosy w parterze) w 1 rundzie (0:44 min)
MMA 66 kg: Mateusz Wieczorek pokonał Mateusza Jagielskiego przez poddanie (trojkątne duszenie rękoma) w 3 rundzie (1:42 min)
MMA 105 kg: Kamil Bazelak pokonał Piotra Zaborskiego poddanie (kimura) w 1 rundzie (0:34 min)
MMA 84 kg: Marcin Krakowiak pokonał Pawła Kiecanę przez TKO (ciosy w parterze) w 1 rundzie (0:20 min) *
MMA 84 kg: Adrian Bober pokonał Matiasa Rećko przez TKO (kontuzja) w 1 rundzie (0:37 min) *
K-1 75 kg: Radosław Kartasiński pokonał Jacka Misiewicza przez decyzję 3-0 (10-9, 10-9, 10-9)
K-1 70 kg: Mateusz Olkiewicz pokonał Jakuba Filipka przez niejednogłośną decyzję 2-1 (10-9, 9-10, 10-9)

*  walka catchweight