free templates joomla

DKW Fight Night podpisała kontrakt z byłym mistrzem KSW Fernando Rodriguesem Jr.

Fernando RodriguesOrganizacja DKW Fight Night poinformowała o podpisaniu umowy z byłym mistrzem KSW Fernando "Santo Forte" Rodriguesem Jr. (11-4) z Brazylii i występie tegoż na nadchodzącej gali DKW Fight Night 2, która odbędzie się 5-go maja w Legionowie k. Warszawy.
 
Na razie nie wiadomo z kim zmierzy się Brazylijczyk, który w Polsce zaliczył trzy występy. W pierwszym z nich znokautował i odebrał pas Karolowi Bedorfowi na KSW 37: Circus of Pain w grudniu 2016 roku a następnie stracił go w walce z Marcinem Różalskim na KSW 39 Colosseum w kilkanaście sekund. Niewiele dłużej trwała jego ostatnia batalia z Michałem Andryszakiem na KSW 41, ale Fernado chce się odbudować i być może będzie miał okazję do tego już w maju w Polsce.

Gala w Legionowie ma już pierwsze nazwiska jakie pojawią się na wydarzeniu w hali Areny. Na pewno kilku zawodników z debiutanckiej imprezy w Chełmie znajdzie się na karcie walk jak choćby zapowiedziany już Marcin Poźniak z EKO-Różanka Sport BJJ Pankration Włodawa, który wygrał z Markiem Ostaszem w debiucie. Kolejni zawodnicy to Łukasz Kaśniewski, Judyta Rymarzak, Krzysztof Gajek z Husarii Chełm czy Mansur Azhiev trenujący w Berkut WCA Fight Team.