free templates joomla

Babilon MMA 3: karta walk kompletna!

Babilon MMA 3Johan Romming, będący pretendentem do pasa organizacji BAMMA, będzie rywalem Rafała Haratyka w walce na gali Babilon MMA 3, która 16 marca 2018 roku odbędzie się w Radomiu. Karta walk tego wydarzenia została tym samym w pełni skompletowana.

Romming nie był opcją numer jeden dla zawodnika klubu DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała. Pierwotny rywal tuż przed ogłoszeniem musiał się jednak wycofać z pojedynku z powodu problemów ze zdrowiem.

Organizatorzy zostali zatem zmuszeni do znalezienia zastępstwa. Wybór padł na Romminga. Zawodnik z Paryża ma na koncie 10 wygranych, 5 porażek i remis. W ostatnim starciu w imponujący sposób znokautował Lee Barnesa. Zwycięstwo na gali Cage Warriors 82 okazało się przepustką do walki o pas BAMMA w dywizji średniej.

Marcowe starcie o tytuł zostało jednak odwołane w wyniku kontuzji Mike'a Shipmana. Romming nie musiał jednak długo czekać na kolejną walkę. Już 16 marca zmierzy się z Haratykiem, który przystępuje do walki po zwycięstwie nad Łukaszem Bieńkowskim. Najbliższa walka została zakontraktowana w umownym limicie do 86 kg.

Do karty radomskiej gali wskoczył także Adam Biegański (3-0), który zmierzy się z faworytem gospodarzy Piotrem Przepiórką (1-0). W pojedynku wieczoru wystąpią mistrz olimpijski Szymon Kołecki (4-0) i Łukasz Borowski (4-7).

Transmisję z Radomia będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Ostatnie bilety są dostępne w serwisie eventim.pl.

Babilon MMA 3