free templates joomla

Babilon MMA 3: Davy Gallon przeciwnikiem Daniela Skibińskiego! Kolejne pojedynki w karcie walk!

Babilon MMA 3Przeciwnikiem Daniela Skibińskiego (10-5) na gali Babilon MMA 3, która 16 marca odbędzie się w Radomiu, będzie znany polskim fanom MMA z walk w organizacji FEN francuski zawodnik, Davy Gallon (16-6-2).

"Skiba" jest notowany w czołówce kategorii półśredniej nad Wisłą. Notuje serię 4 zwycięstw z rzędu. Aktualnie ma na koncie 10 wygranych i 5 porażek. W organizacji kierowanej przez Tomasza Babilońskiego wystąpi po raz drugi. W lutym zawodnik Ankosu MMA Poznań związał się z Babilon MMA długoterminowym kontraktem.

Davy Gallon  to mistrz federacji Fight Exclusive Night w dywizji półśredniej. W starciu o tytuł pokonał Michała Michalskiego, który w ostatnim czasie związał się KSW. Gallon walczył na galach w Polsce trzykrotnie i za każdym razem zwyciężał. Oprócz Michalskiego ma na rozkładzie Mariusza Radziszewskiego i Rafała Błachutę.

- Zapowiadałem, że chcę się mierzyć z mocnymi przeciwnikami i cieszę się, że organizacja daje mi taką możliwość. Gallon to idealny rywal na tym etapie mojej kariery - przekonuje Skibiński.

Babilon MMA 3Damian Zorczykowski (4-1) dołączył do grupy zawodników z długoterminowym kontraktem w organizacji Babilon MMA. 16 marca w Radomiu zawodnik Fight Club Łomża zmierzy się z Krystianem Krawczykiem (1-0). Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii piórkowej.

Zorczykowski zadebiutował w organizacji Tomasza Babilońskiego w grudniu 2017 roku. Podczas gali Babilon MMA 2 w Legionowie pokonał na punkty Michała Folca.

Pochodzący z Łomży zawodnik i trener jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w ADCC i złotym medalistą Amatorskich Mistrzostw Świata w MMA. Jest posiadaczem brązowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. W zawodowej karierze MMA notuje serię 4 zwycięstw z rzędu.

- Cieszę się, że wracam do organizacji Babilon MMA. W Legionowie wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie i dlatego nie zastanawiałem się długo nad tą propozycją. Związaliśmy się kontraktem na kilka walk. Dzięki temu będę mógł dobrze zaplanować najbliższe starty - mówi Zorczykowski.

Jego rywalem będzie Krawczyk, który reprezentuje MMA Fight Club Nowe Miasto i Rawski Klub Karate. Pochodzący z okolic Radomia zawodnik ma na koncie jedno zawodowe zwycięstwo. Startował w amatorskich zawodach w Polsce (ALMMA) i na Wyspach.

Babilon MMA 3Kontuzji kolana doznał niestety Dawid Pepłowski (0-0), który tym samym został wyeliminowany z walki na gali Babilon MMA 3. W jego miejsce wszedł do karty walk inny zapaśnik, Piotr Przepiórka (1-0).

Przepiórka zdobywał medale mistrzostw Polski niemal w każdej kategorii wiekowej. W 2012 roku wywalczył złoty medal na mistrzostwach Polski seniorów. Podczas turnieju w Radomiu nie stracił żadnej rundy ani nawet punktu. Teraz, we własnym mieście stoczy drugą zawodową walkę w formule MMA.

Do karty wskoczył również Łukasz Bugara (8-5), który zmierzy się z Michałem Elsnerem (13-12). Miejscowi kibice z zaciekawieniem będę też oglądać to starcie. Pojedynek ten został zakontraktowany w limicie kategorii półśredniej. Pierwszy z nich jest lokalną gwiazdą MMA. Drugi wraca do klatki po dłuższej przerwie.

Karta walk Babilon MMA 3 już przedstawia się bardzo ciekawie. W Radomiu wystąpią mistrz olimpijski Szymon Kołecki, Łukasz Borowski, Rafał Haratyk, Michał Elsner, Łukasz Bugara, Mateusz Siński, Daniel Rutkowski, Michał Orkowski, Łukasz Łysoniewski, Piotr Przepiórka, Piotr Kacprzak oraz Dawid Wylegała. Kolejne nazwiska w karcie pojawią się wkrótce.