free templates joomla

Patryk Wołodkiewicz przeciwnikiem Dawida Pepłowskiego na Babilon MMA 3

Babilon MMA 3Patryk Wołodkiewicz (2-2, 2 KO) będzie rywalem Dawida Pepłowskiego (0-0)podczas gali Babilon MMA 3, która odbędzie się 16 marca w Radomiu. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii średniej.

Pepłowski chciał spróbować swoich sił w MMA już w 2017 roku. Był nawet bliski występu na galach organizowanych przez Tomasza Babilońskiego. Pochodzący ze Zgierza zawodnik był brany pod uwagę przed galami Babilon MMA 1 (Międzyzdroje) i 2 (Legionowo). W styczniu tego roku wreszcie złożył podpis pod kontraktem.

Pepłowski to bardzo utalentowany zapaśnik. Wielokrotnie sięgał po medale mistrzostw Polski. Spełnia się również jako trener zapasów w łódzkim klubie Shark Top Team. Pomagał i pomaga w przygotowaniach do walk Polakom występującym na galach federacji UFC, KSW czy ACB.

Chociaż w Radomiu stoczy swój debiutancki pojedynek w MMA, to znalezienie mu przeciwnika nie było łatwym zadaniem. Wielu zawodników odmawiało walki z Pepłowskim. Wyzwanie podjął Wołodkiewicz. Reprezentant olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion ma na koncie 2 zwycięstwa i tyle samo porażek. Żadna z jego walk nie zakończyła się decyzją sędziów. W jego starciu z Pepłowskim nie powinno zatem zabraknąć emocji.

Nie powinno ich zabraknąć również w pozostałych walkach. Do tej pory potwierdzono udział w gali Szymona Kołeckiego, Łukasza Borowskiego, Michała Elsnera, Daniela Rutowskiego, Mateusza Sińskiego, Michała Orkowskiego i Łukasza Łysoniewskiego. Kolejne nazwiska zostaną podane do publicznej wiadomości wkrótce.

Galę będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Bilety są dostępne w serwisie eventim.pl.