free templates joomla

Glory i ONE FC łączą siły!

Glory 4/ Dream 18Organizacja ONE FC właśnie doszła do porozumienia z organizacją Glory, która zamierza przywrócić dawny blask japońskiemu MMA. Obie grupy doszły do porozumienia w sprawie współpracy, która polegałaby min na wymianie zawodników między promocjami i zorganizowaniu wspólnie tradycyjnej gali sylwestrowej w Japonii.

Gala Dream 18/ Glory 4 odbędzie się w słynnej Saitama Super Arena. Karta walk składa się z pojedynków na zasadach MMA oraz z walk K-1. Na tej gali dojdzie do 16-osobowego turnieju wagi ciężkiej K-1. Uczestnikami turnieju są min: czterokrotny zwycięzca turnieju K-1, Semmy Schilt, uznawany za numer jeden w światowym kickboxingu, Daniel Ghita czy Errol Zimmermann.

Jak na razie w pojedynkach na zasadach MMA mają wystąpić: czołowy zawodnik wagi lekkiej w Japonii, Tatsuya Kawajiri, słynny Hayato 'Mach' Sakurai i mistrz Dream w wadze koguciej, Hiroyuki Takaya. Dzięki współpracy z ONE FC na galę sylwestrową udało się zakontraktować fenomenalnych grapplerów: Shinyę Aoki i Bibiano Ferdnandesa.

Prawdopodobnie w tym roku nie zobaczymy Kazushiego Sakuraby, który nie stoczył żadnej walki od czasu porażki z Yanem Cabralem na gali Dream 17. Wygląda na to, że stroniący od sportowego trybu życia Sakuraba w tym roku będzie miał wolne.