free templates joomla

Babilon MMA 3: Szymon Kołecki zmierzy się z Łukaszem Borowskim

Babilon MMA 3Przeciwnikiem Szymona Kołeckiego (4-0) na gali Babilon MMA 3, która 16 marca 2018 roku odbędzie się w Radomiu, będzie Łukasz Borowski (4-7). Pojedynek ten będzie walką wieczoru, a zakontraktowany został w kategorii półciężkiej, w limicie wagowym do 93 kilogramów.

Dla Kołeckiego będzie to już 5. starcie w formule MMA. Paradoks polega jednak na tym, że były sztangista w sumie spędził w klatce niecałe 2 z 15 zakontraktowanych rund. Jego pojedynki trwały łącznie 9 minut i 31 sekund. Wszystkie zakończyły się zwycięstwem przez nokaut w 1. rundach. O sile byłego ciężarowca przekonali się Dariusz Kaźmierczuk (0-7), Wojciech Balejko (4-8), Łukasz Łysoniewski (1-3) i Michał Orkowski (3-2). Ten ostatni przed starciem z Kołeckim na Babilon MMA 2 w Legionowie był notowany w czołówkach kategorii ciężkiej.

Najbliższy pojedynek Kołeckiego odbędzie się jednak w limicie dywizji półciężkiej. Rywalem mistrza olimpijskiego będzie o wiele bardziej doświadczony Borowski, który ma na koncie 4 zwycięstwa i 7 porażek. "Boroś" mierzył się między innymi z mistrzem ACB Batrazem Agnajewem (4-0), Akopem Szostakiem (2-2), Michałem Oleksiejczukiem (13-2) czy Jackiem Adamczykiem (4-1). Kibicom z pewnością mogły się podobać 3-rundowe, emocjonujące starcia z Szostakiem i Adamczykiem. Borowski przystępuje do walki po zwycięstwie nad Milomirem Abramovem.

Przypominamy, że gala Babilon MMA 3 odbędzie się w piątek 16 marca. W klatce pojawią się między innymi Michał Orkowski, Łukasz Łysoniewski, Daniel Rutkowski (4-2) i Mateusz Siński (2-0). Nazwiska kolejnych bohaterów wieczoru będą odkrywane w najbliższych dniach.