free templates joomla

Gala Babilon MMA 3 odbędzie się w piątek, 16 marca, w Radomiu!

Babilon MMA 3Gala Babilon MMA 3 odbędzie się w piątek 16 marca w Radomiu, a nie w sobotę - jak pierwotnie zakładano. - To świetna wiadomość dla kibiców. Jestem przekonany, że będą zadowoleni - tłumaczy Tomasz Babiloński, właściciel organizacji.

Pierwotnie organizatorzy poinformowali, że trzecia odsłona Babilon MMA odbędzie się 17 marca w sobotę. Tego samego dnia w Londynie swoją galę zorganizuje federacja UFC. Nad Tamizą wystąpią między innymi Jan Błachowicz i Peter Sobotta. W Radomiu kolejną walkę stoczy między innymi mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki.

Zbieżne terminy gal z pewnością sprawiłyby problem polskim kibicom, którzy musieliby dokonać wyboru, którą galę oglądać na sportowych antenach Polsatu.

- Postanowiliśmy oszczędzić kibicom tych dylematów. Wiadomo, że oni są w tej układance najważniejsi. Właśnie dlatego zapadła decyzja o przesunięciu terminu naszej gali z soboty na piątek. To ukłon w stronę kibiców. Jestem przekonany, że będą zadowoleni - wyjaśnia Babiloński.

Przypominamy, że Kołecki stoczy w Radomiu 5. pojedynek w formule MMA. Do tej pory mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów odprawił wszystkich swoich rywali, a żadna z walk nie wyszła poza 1. rundę. W ostatnim starciu Kołecki oczarował kibiców, pokonując po dramatycznym starciu notowanego w czołówce kategorii ciężkiej w Polsce Michała Orkowskiego.

W Radomiu wystąpi ponadto bohater miejscowych kibiców Daniel Rutkowski, który zmierzy się z Mateuszem Sińskim. Wspomniany Orkowski stanie naprzeciwko Łukasza Łysoniewskiego, który również musiał uznać wyższość Kołeckiego.

Galę będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Bilety są już w sprzedaży. Można je nabywać w serwisie eventim.pl.