free templates joomla

Rafał Górka powraca do walk na Superfight Series The Art of War

Rafał Górka vs Brendan MartinJeden z najbardziej barwnych i wszechstronnych zawodników Kickboxingu i Muay Thai 34-letni Rafał Górka z Torunia powróci do walk 18-go marca na gali Superfight Series The Art of War w stołecznym Londynie w Wielkiej Brytanii. Polak zmierzy się z Anglikiem Brendanem Martinem z Guildford Academy Martial Arts. Pojedynek odbędzie się w wadze do 74 kg.

Anglik to podopieczny jednego z najbardziej utytułowanych brytyjskich kickboxerów Alexa Kennedy. Ma 23 lata i podczas jednego z trialów Irish Open miał brązowy medal w formułach planszowych. Dodatkowo ma kilka sukcesów zawodowych. Polak jest weteranem takich organizacji jak Enfusion Live czy K-1 Global, gdzie stoczył walkę w 2016 roku. Jest wielkim pasjonatem sportów ekstremalnych i trenerem fitness i kulturystyki.

Jak powiedział nam w ubiegłym roku po słynnej akcji z wejściem i spacerem na moście w Toruniu: "Przygodę ze sportami walki zacząłem przebywając na 9-letniej emigracji w Wielkiej Brytanii. Walczyłem na zasadach Muay Thai i K-1. Pierwsze 5 walk zawodowych walk odniosłem bez porażki co zaowocowało dużymi kontraktami Do największych swoich sukcesów w tych dyscyplinach mogę zaliczyć zwycięską walkę na legendarnym stadionie Lumpinee w Bangkoku w Tajlandii, pas Zawodowego Mistrza Europy w formule K-1, oraz pas mistrza Anglii Południowej federacji ISKA. Walczyłem dla największych organizacji Kickboxingu na świecie jakimi są K-1 Global, Enfusion, Superfight Series i wielu innych. Wygrywałem na Wembley i innych wielkich arenach. Pełniłem też funkcję trenera przez 3 lata w Oxfordzkiej Akademii Sztuk Walki".