free templates joomla

13 urodziny Phetchbuncha Samui Stadium w cieniu krwawych walk i sensacji! Wyniki

Adrien RubisTak wyglądał po zakończeniu walki Muay Thai Francuz Adrien Rubis, który zwyciężył Brazylijczyka Vanderleia Gonçalvesa zwanego Toquinho podczas uroczystej gali The 13th Anniversary of Phetchbuncha Samui Stadium, na której świętowano 13 lecie istnienia areny na Koh Samui. Francuz powrócił do walk po ślubie i odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu dając krwawą walkę.
 

Wcześniej wygrywał na Lumpinee Boxing Stadium a z kolei jego rywal trenujący w Singpatong Sitnumnoi Muay Thai Gym na Phuket, swój poprzedni pojedynek wygrał w Chinach. Podobnie zakończyła się walka znanego z walk w Tajlandii 25-letniego Wlocha Mathiasa Gallo Cassarino (46-27-5), który porozbijany został przez Victora Conesa Jimeneza z Hiszpanii i to jest spora sensacja europejskiego Muay Thai.

Petchbuncha Anniversary 13To jednak nie oni byli najważniejszymi gwiazdami tej gali. Organizatorom udało się ściągnąć naprqawdę doborowy skład na swoje wydarzenie. Dość powiedzieć, że podwójny mistrz Lumpinee Stadium i Rajadamnern Stadium Panpayak Jitmuangnon (222-37-3), który dziewięć dni wcześniej walczył o pas IBF Muay Thai na Rajadamnern. Tam nie wygrał trzeciego pojedynku z Seksanem Aor.Kwanmuang, ale tu pokonał Superleka Mor. Rattanabandit (87-21) z którym już raz wygrał i raz przegrał w karierze.

Zwycięstwo odniósł także wetereran i trzykrotny mistrz Lumpinee Stadium Kongsak Sitbomnee (160-59-2), który uporał się z Yodtuantong Petchyindeeacademy. Sensacja była klęska mistrza nokautów Thepnimit Sitmonchai z miejscowym zawodnikiem Petch Petchbuncha.


Komplet wyników:


140 lbs: Pettongchai Kiat-Tongkaew (Tajlandia) pokona Kongsiam Kiat-Aretorn (Tajlandia) przez decyzję
140 lbs: Victor Conesa Jimenez (Hiszpania) pokonał Mathiasa Gallo Cassarino (Włochy) przez TKO w 3 rundzie
176 lbs: Adrien Rubis (Francja) pokonał Vanderleia Toquinho Gonçalvesa (Brazylia) przez decyzję
140 lbs: Kongsak Sit Boonmee (Tajlandia) pokonał Yodtuantong Petchyindeeacademy (Tajlandia) przez decyzję
122 lbs: Petch Petchbuncha (Tajlandia) pokonał Thepnimit Sitmonchai (Tajlandia) przez TKO w 2 rundzie
132,5 lbs: Panpayak Jitmuangnon pokonał Superlek Mor. Rattanabandit (Tajlandia) przez decyzję
182 lbs: Pitakchai Kiatkkruchaidan (Tajlandia) pokonał Joeya Smitsa (Holandia) przez TKO w 1 rundzie
150 lbs: Susumu V.Win.Gym (Tajlandia) pokonał Dekhundot Kiat-Tongkaew (Tajlandia) przez TKO w 1 rundzie