free templates joomla

UFC powraca do Londynu!

UFC EnglandNajwiększa organizacja MMA na świecie powraca na Wyspy Brytyjskie. Kolejną galą, która będzie miała miejsce w Londynie będzie UFC on Fuel 7. Event odbędzie się 16-ego lutego na hali Wembley Arena, mogącej pomieścić ponad 12 tysięcy widzów. Najprawdopodobniej ta informacja przeciekła do Glory, które odwołało zaplanowaną na ten dzień galę w Londynie.

UFC ostatni raz gościło na Wyspach Brytyjskich z galą UFC on Fuel 5 we wrześniu tego roku, na której walczący przed swoją publicznością w Notthingham, Dan Hardy pokazał, że ewoluował jako fighter wygrywając przez decyzję z Amirem Sadollahem. W walce wieczoru gali Holender Stefan Struve pokonał przed czasem Chorwata, Stipe Miocicia.

Po raz ostatni UFC zawitało do Londynu w październiku 2010 roku z galą UFC 120. W walce wieczoru najlepszy brytyjski zawodnik MMA w historii, Michael Bisping pokonał idola całej Japonii, Yoshihiro Akiyamę. Wtedy galę na O2 Arena oglądało ponadto 17 tysięcy fanów, co dało dochód z biletów w wysokości ponad 2,5 mln dolarów.

Jak na razie nie mamy potwierdzonych nazwisk jeśli chodzi o rozpiskę, ale można się domyślać, że na gali zobaczymy Brytyjczyków. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być walka wieczoru z udziałem wspomnianego Dana Hardy’ego.