free templates joomla

TFL 12 w Radomiu: kolejne pojedynki dodane do karty walk!

TFL 12 Radom Karta walk gali Thunderstrike Fight League 12 (TFL 12) jest już prawie kompletna. Organizatorzy podali uczestników kolejnych pojedynków. W części walk zawodowych dodano starcie Sławomira Kołtunowicza z Krystianem Krawczykiem. Do dodanych kolejno walkach amatorskich zmierzą się: Cezary Kruszniewski i Piotr Sparzak, Jarosław Wróbel i Patryk Kulesza oraz Cezary Oleksiejczuk i Igor Czernik.

Zobacz także:
Thunderstrike Fight League 12: Radom, 18/11/2017 - karta walk

Sławomir Kołtunowicz jest kolejnym reprezentantem Radomia, który wystąpi podczas gali TFL 12. Zawodnik Radomskiego Klubu TAEKWONDO zmierzy się z Krystianem Krawczykiem, przedstawicielem klubu MMA Fight Club Nowe Miasto. Pojedynek zakontraktowano w limicie do 66 kg. Dla Kołtunowicza będzie to pierwszy start przed własną widownią, a zarazem debiut w klatce Thunderstrike Fight League.

Kolejnym przedstawicielem Radomskiego Klubu Taekwondo podczas dwunastej gali TFL jest Cezary Kruszniewski. Zawodnik z Radomia zmierzy sie z reprezentantem klubu ''S4 Warszawa'', Piotrem Sparzakiem, w walce w kategorii wagowej do 77 kilogramów.

Dla Jarosława Wróbla pojedynek na TFL 12 będzie kolejną walką dla tej organizacji. Reprezentujący klub Górnik Łęczna MMA zawodnik stoczy już trzeci pojedynek pod banderą Thunderstrike Fight League. Swój debiut w klatce TFL zaliczy natomiast jego przeciwnik, przedstawiciel Solo Team Namysłów, Patryk Kulesza.

Na gali TFL 12 "HYDROTRUCK NIGHT" zobaczymy również młodszego z braci Oleksiejczuków - Cezarego Oleksiejczuka. Będzie on starał się zastąpić byłego mistrza TFL, Michała Oleksiejczuka, który prosto z tej polskiej organizacji trafił do amerykańskiego giganta, UFC. Przedstawiciel Górnika Łęczna MMA 18 listopada w Radomiu zmierzy się z perspektywicznym reprezentantem klubu ''Dexters Team Nowy Sącz'', Igorem Czernikiem. Pojedynek zakontraktowany został w limicie do 77 kilogramów.