free templates joomla

Rzecz o walce Dawida Żółtaszka z Turpalem Tokaevem na Tatneft World Cup 2017! Video walki!

Turpal Tokaev vs Dawid ZoltaszekNieprawdopodobny pojedynek stoczyli ze sobą podczas piątkowej gali Tatneft World Cup 2017 w Kazaniu w Rosji, polski zawodnik wagi Dawid Żółtaszek (11-6, 7 KO) i czeczeński wojownik Turpal Tokaev (). Półfinałowy bój w turnieju wagi ciężkiej skończył się ciężkim urazem nogi dla Polaka, który już w pierwszej rundzie potężnie uszkodził goleń i miał złamany nos.

Niewiele lepiej prezentował się Tokaev, który z trudem przetrzymywał bombardowanie Polaka i w drugiej rundzie stał już na "ostatnich nogach" broniąc się przed nokautem. W trzeciej feralne kopnięcie w podudzie Dawida skończyło się ciężkim urazem nogi i ten niesamowity pojedynek został przerwany a Żółtaszek stojąc na jednej nodze został odesłany przez lekarza do szpitala. Żółtaszek vs Tokaev

Jakież było zdziwienie, gdy tam spotkał swojego rywala z ringu, który jak się okazało musi przejść prześwietlenia, bowiem także jest potężnie porozbijany uderzeniami i kopnięciami Polaka, tyle że w ringu jemu udało się wytrzymać rozbicia i to on został zwycięzcą pojedynku.

Jak mówi stare chińskie przysłowie: "gdzie walczą dwa tygrysy, jeden jest martwy a drugi ranny" i chyba to właściwe określenie do tej walki toczonej w niezwykle sportowym duchu i w obustronnym szacunku. W imieniu kibiców, dziękujemy za takie pojedynki a widzów zapraszamy do stacji Fight Box HD, gdzie była na żywo pokazywana gala Tatneft World Cup 2017.