free templates joomla

FEN 19: Paweł Biszczak straszliwie nokautuje Igora Danisa w obronie pasa!

FEN 19 Paweł Biszczak31-letni Paweł Biszczak (25-3) obronił pas organizacji Fight Exclusive Night w wadze średniej do 77 kg w formule K-1, podczas gali FEN 19 Bitwa o Wrocław, która odbyła się w sobotę 14-go października w hali Orbita. Biszczak pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie 29-letniego Słowaka Igora Danisa (63-10).
 
Była to pierwsza obrona pasa przez Biszczaka, który w styczniu br. odebrał to trofeum Wojciechowi Wierzbickiemu. Dodatkowo po raz pierwszy walczył o to trofeum w klatce. Właśnie z Wierzbickim, Biszczak miał toczyć rewanżowe starcie, ale zawodnik ze Zgorzelca doznał kontuzji i w to miejsce ściągnięto zawodnika ze Słowacji.

Walka miała tylko początkowo spokojny przebieg, gdy obaj szukali miejsca do zadania mocnych uderzeń. Słowak był czujny, ale w miarę upływu czasu cofnął się do tyłu i zrobił trochę miejsca do zadania uderzenia. W momencie kiedy Słowak stał pod siatką klatki i opuścił ręce w ułamku sekundy na jego szczękę trafiło atomowe uderzenie prawym sierpem i Słowak padł bez przytomności! Zanim upadł i doleciał do maty sędzia Sebastian Jagielski był na posterunku i wykazał się niebywałym refleksem, zatrzymując błyskawicznie pojedynek. Nokaut był potwornie mocny i Danis długo dochodził do siebie. Ostatecznie trafił pod opiekę medyków i miejmy nadzieję, że nie będzie żadnych zdrowotnych problemów.

Zobacz także:
* FEN 19 ''Bitwa o Wrocław'': wyniki gali!
* FEN 19: Arkadiusz Wrzosek nokautuje Nikolaia Falina i zdobywa pas wagi ciężkiej!
* FEN 19: Marta Waliczek odbiera pas Róży Gumiennej w ostatniej kobiecej walce K-1 w organizacji