free templates joomla

Karol Draks vs Mariusz Przewłocki o pas UFR na Real Fight w Pabianicach

Przewłocki vs DraksNowym projektem na polskim rynku Sportów Walki będzie start-up organizacji Real Fight, który swój debiut zaliczy już 7-go października w hali MOSiR w Pabianicach. Organizacji RF udało się już na starcie nawiązać współpracę z federacją UFR i dzięki Business Sports Promotion prowadzonej przez Piotra Bąkowskiego i Łukasza Makarewicza, wydarzenie ozdobi walka o pas Karola Draksa i Mariusza Przewłockiego ze Sparty Warszawa. Poniżej oficjalna informacja:

"Wspieramy Młode Wilki! Promotorzy BSP doprowadzili do zakontraktowania pojedynku dwóch młodych, doświadczonych, widowiskowych, zawodników którzy w naszym odczuciu w pełni zasłużyli na swoją szansę.

"Stawką będzie pas Zawodowego Mistrz Polski federacji UFR. Pojedynek kat. wag. - 67kg odbędzie się w sztandarowym regulaminie organizacji UFR podczas gali "Real Fight" w Pabianicach. Pierwsza runda odbędzie się na zasadach bokserskich, druga na zasadach kickboxingu full-contact (bez kopnięć low kick), trzecia na zasadach K1. Taki regulamin jest kwintesencją zasad najczęściej stosowanych w tzw. "pojedynkach stójkowych" i pozwala wyłonić najwszechstronniejszego zawodnika. Obaj Zawodnicy walczyli już dwukrotnie kończąc zmagania 1:1. To będzie rozstrzygająca walka!".