free templates joomla

All Star Fight: 231 wygrana Buakawa! Wyniki & Video

Buakaw Banchamek, All Stars FightKolejny kapitalny występ najsłynniejszego zawodnika Muay Thai i K-1 Buakawa Banchameka (231-23-12, 69 KO) odbył się na drugiej gali All Star Fight, która po raz drugi odbyła się w sobotę 30-go września w Workpoint Studio w stolicy Tajlandii, Bangkoku. 35-letni mistrz K-1 World Max GP, Thai Fight i Shoot Boxingu pokonał jednego z najlepszych europejskich zawodników jakim jest mistrz świata i Europy IFMA, Sergey Kuliaba (29-4) z Ukrainy.

Zwycięstwo nie podlegało dyskusji, aczkolwiek w pierwszej i na początku drugiej rundy 26-letni Ukrainiec był groźny w swoich atakach. Jednak przyspieszenie mistrza w drugim starciu pokazało, że to jest wciąż ten sam stary, dobry Buakaw.

Po uderzeniu łokciem Kuliaba (Kulyaba - przyp. red.) znalazł się na deskach. Nie było to mocne, ale instynkt podpowiedział Ukraińcowi, żeby trzymać się nieco z tyłu i nie ryzykować klinczu i półdystansu. Dzięki temu przetrwał walkę do końca, co nie udało się na pierwszej gali All Stars Fight Francuzowi Azize Hlali. Występ legendarnego mistrza oglądał komplet publiczności.

W innych walkach zwycięstwa odnieśli w większości tajscy wojownicy. Przegrał m.in. słynny mistrz Andrei Kulebin z Białorusi, który zmierzył się z aktualnym mistrzem Rajadamnern Stadium w wadze Superpółśredniej (154 lbs, 69.853 kg) Sibmuenem Sit Chefboontam (Chuwattana - przy. red.). Zwycięstwo odniósł także mistrz Lumpinee Pakorn Sakyothin (181-43-5), który pokonał Igora Liubchenkę (29-4) z Ukrainy.

Komplet wyników:

Undercard
Sairung Sor. Chaicharoen (Tajlandia) pokonał Ngao Prorjorn (Tajlandia)
przez KO w 3 rundzie
65 kg: Manachai Yokkaosaenchaigym (Tajlandia) pokonał Noukhith Latsaphao (Laos) przez KO w 3 rundzie
66 kg: Saempetch Fairtex (Tajlandia) pokonał Maycon Oller (Brazylia) przez KO w 3 rundzie
70 kg: Buakiew Sitsongpeenong (Tajlandia) pokonał Alexandra Sashę Moisa (Ukraina) przez decyzję
70 kg: Yohann Drai (Francja) pokonał Petchmongkona Banchamek (Tajlandia) przez decyzję
65 kg: Pakorn PK Saenchai Muay Thai (Tajlandia) pokonał Igora Liubchenkę (Ukraina) przez decyzję
68 kg: Seabmurn Sitchefboontam (Tajlandia) pokonał Andreia Kulebina (Białoruś) przez decyzję

Main event
70 kg: Buakaw Banchamek (Tajlandia) pokonał Sergeya Kuliabę (Ukraina) przez decyzję