free templates joomla

Face to Face Mateusza Gamrota i Normana Parke'a na CRC 6 w Dublinie!

KSW 40 Gamrot vs Parke22 października w Dublinie w Irlandii widzów czeka gala KSW 40, która będzie drugą zagraniczną imprezą największej polskiej organizacji MMA. Jednak zanim to nastąpi w dniu 17-go września w tym samym Dublinie podczas gali CRC#6 ''Vengeance'' Grand Prix, twarzą w twarz - staną dwaj najbardziej zaciekli uczestnicy tej gali. Polski mistrz wagi lekkiej Mateusz Gamrot (13-0) i Irlandczyk Norman Parke (23-6-1).
 
Będzie to też jedna z dodatkowych atrakcji CRC 6. Znamienne jest także to, że stanie się to w klatkoringu najbardziej polskiej organizacji w Irlandii jaką jest Cage Ring Championship, założona przez Pawła Tomczyka. Organizacja jest bardzo wysoko oceniana wśród większości wszystkich organizacji MMA działających na Zielonej Wyspie i będzie współpracować z KSW przy tym wydarzeniu.

Jednym z takich efektów jest promocja KSW 40, na CRC#6 ''Vengeance''. "Face to Face" Gamrota i Parke'a na pewno przyciągnie uwagę polskich i irlandzkich kibiców, bowiem między zawodnikami iskrzyło jeszcze przed ich pierwszym pojedynkiem na KSW 39 Colosseum a już po nim i werdykcie, dyskusja rozgorzała na nowo, stąd rewanż stał się niezbędny a jego fizyczną zapowiedź zobaczymy w Dublinie 17 września. Zapraszamy fanów do The Wright Venue w stolicy Irlandii na to wydarzenie. Kibice zapewne chcą usłyszeć co obaj mają sobie do powiedzenia.