free templates joomla

Spartan Fight 8 odbędzie się 23 września w Krakowie!

Spartan Fight 8 23 września, na hali TS Wisła w Krakowie, odbędzie się gala Spartan Fight 8, podczas której rozegrana zostanie pierwsza w historii tej organizacji walka o pas mistrzowski, a udział w niej wezmą Tomasz Jakubiec i Łukasz Witos i będą rywalizować w kategorii wagowej do 77 kilogramów.
 
W jednej z głównych walk wieczoru Tomasz Sarara (36-7) zmierzy się z ukrainskim zawodnikiem Andrijem Osadchyjem (15-2). Dla niepokonanego od 5 lat Sarary, będzie to drugi pojedynek dla organizacji Spartan Fight. Osadchyj, mający w swoim dorobku tytuły mistrza Ukrainy w K-1 oraz mistrza obwodu Lwowskiego muay-thai, jest nieprzewidywalny, potrafi uderzyć w niestandardowej płaszczyźnie, dlatego jego walki są bardzo emocjonujące.

Kolejnym zestawieniem dodanym do karty walk jest pojedynek Alana Langera (9-6), reprezentującego klub Silesian Cage Club, z Ukraińcem Alexeyem Valivakhinem. Polak trzykrotnie walczył już i zwyciężał w Spartan Fight. Jego przeciwnik jest trzykrotnym mistrzem Ukrainy w wadze do 77 kg, a w swoim dorobku ma również występ w organizacji M-1 Challenge w Rosji.

Trzecim ogłoszonym pojedynkiem tej gali jest starcie Michała Golasińskiego (6-4), z klubu Rio Grappling Wrocław, z Michałem Labusem (4-1), reprezentującym Veto Team Bielsko-Biała. Dla zawodnika z Dolnego Śląska będzie to drugi pojedynek dla tej organizacji. W poprzedniej walce odniósł jednogłośne zwycięstwo, i zanotował tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu.
Zawodnik Veto Team ma na swoim koncie jedną wygraną i jedną przegraną na galach Spartan Fight. Od czasu, kiedy poniósł porażkę z Łukaszem Witosem, aktualnym pretendentem do pasa mistrzowskiego, jeszcze nigdzie nie walczył. Będzie to jego pierwsza walka od ponad roku.