free templates joomla

All Star Fight Buakaw vs Hlali - wyniki gali

BuakawW niedzielę 20-go sierpnia w Workpoint Studio w stolicy Tajlandii, Bangkoku odbyła się pierwsza gala All Star Fight z wieloma ciekawymi walkami w formule Muay Thai. Głównym magnesem dla ogromnej rzeszy widzów było starcie Buakaw Banchamek (230-23-12, 69 KO) kontra Azize Hlali (91-13-1) o którym pisaliśmy, ale i inne walki były nie mniej interesujące.
 
W najbardziej zaciętym starciu mistrza Lumpinee Pakorna Sakyothin (181-43-5) z Brazylijczykiem Julio Lobo (23-3) wygrał ten pierwszy. To nie dziwi z uwagi na doświadczenie jakie posiada, ale musiał się solidnie napracować, na wygraną.

Walczył w nie swojej wadze do 65 kg co jest o co najmniej cztery więcej od nominalnej kategorii lekkiej w jakiej występuje. Wyższy rywal narzucał mocne tempo ale przyspieszenia Pakorna robiły wrażenie. Warto też zauważyć, iż w jego narożniku stał Saenchai, gwiazda numer dwa w tajskim boksie po Buakawie.

Z kolei włoski zawodnik Mathias Gallo Cassarino (32-16-3) z kolei niskimi kopnięciami zniszczył Taja Yodkaikaewa Fairtex (58-20-2). Włoch pokazał, że jego niemal stały pobyt w Tajlandii dał mu ogromną pewność siebie i przekazał to w walce z Tajem a dodaktowo pokazał, że jest także efektywnym showmanem.

Komplet wyników:

70 kg: Buakaw Banchamek (Tajlandia) pokonał Azize Hlali (Francja) przez KO (lewy sierp) w 1 rundzie
65 kg: Pakorn Sakyothin (Tajlandia) pokonał Julio Lobo (Brazylia) przez decyzję
62 kg: Mathias Gallo Cassarino (Włochy) pokonał Yodkaikaewa Fairtex (Tajlandia) przez TKO (niskie kopnięcia) w 2 rundzie
72 kg: Petchaiyo Banchamek (Tajlandia) pokonał Daniela Brasileiro (Brazylia) przez KO w 2 rundzie
72,5 kg: Sammy Banchamek (Tajlandia) pokonał Keivana Soleimana (Iran) przez TKO (poddanie) w 2 rundzie
63,5 kg: Asa Ten Pow (USA) pokonał Phanrita Banchamek (Tajlandia) przez KO w 3 rundzie
65 kg: Manachai Yokkaosaenchaigym (Tajlandia) pokonał Vahida Shabazi (Iran) przez decyzję
58 kg: Singkham Banchamek (Tajlandia) pokonał Changyai Khonsitta (Laos) przez decyzję