free templates joomla

Zawodnik MMA zabija w bójce mistrza świata w trójboju siłowym! Video

Andrei DrachevDo tragicznego zdarzenia doszło w sobotnio niedzielny wieczór z 19 na 20 sierpnia w Chabarowsku w na Dalekim Wschodzie Rosji, gdzie w wyniku bójki w centrum miasta zmarł mistrz świata i Europy w Trójboju Siłowym (Powerlifting - przyp. red.) 31-letni Andrei Drachev (oryg. Андрей Драчев - przyp. red.). Napastnikiem i podejrzanym okazał się 25-letni zawodnik MMA Anar Allah Ziranov, który w chwili obecnej został zatrzymany.
 
Całość zajścia zarejestrowały kamery monitoringu a treść zapisu jest wyjątkowo brutalna. Nagranie zostało wyemitowane w wielu stacjach rosyjskiej telewizji i może być szokiem dla wielu ludzi, którzy obejrzeli i obejrzą te sceny. W miejscu śmierci Dracheva od wczoraj składane są kwiaty i palą się znicze. Napastnikowi postawiono zarzut spowodowania śmierci z mocy artykułu 4 paragraf 111 Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej.

Andrei DrachevNie wiadomo dokładnie o co poszło, ale konflikt rozpoczął się jeszcze w kawiarni "Galeria" i przeniósł się na zewnątrz. Drachcev był potężnym mężczyzną ważącym ponad 120 kg, ale otrzymał potężne obrotowe kopnięcie w głowę a po upadku już będąc nieprzytomnym kolejne brutalne i zupełnie niepotrzebne uderzenia w głowę. Akcja przeprowadzona była w iście filmowym stylu, co nie zmienia postaci rzeczy. Drachev przewieziony do szpitala nie odzyskał przytomności i zmarł po kilku godzinach. Policja została wezwana na miejsce już po zajściu przez świadków, z których kilkoro filmowało bójkę telefonami. Nagrania plus te z monitoringu momentalnie obiegły rosyjski internet.

Policja początkowo poza wiekiem nie podawała żadnych informacji o napastniku, najprawdopodobniej z uwagi na kwestie narodowościowe. Szybko jednak udało się ustalić, iż jest nim majacy azerskie korzenie Ziranov i wystawiono tzw. operatirowki czyli mówiąc wprost - listy gończe z dopiskiem "zabójca (na załączonej poniżej fotografii - przyp. red.).

Anar Allah ZiranovInformator ammurmedia.ru, które jako pierwsze podało wiadomość stwierdził, że bezpośrednio po aresztowaniu prawnicy podejrzanego zawodnika zaczęli szukać sposobu na zmianę artykułu o lżejszej kwalifikacji czynu. Czas pokaże jakie decyzje podejmie sąd i prokuratura, ale wzburzenie w Chabarowsku jest ogromne. Wpisy pod filmami z bójką i wypowiedziami świadków pokazują, że sprawa będzie bardzo głośna. Będziemy o niej informować.