free templates joomla

Odwołana gala finałowa Iron Warriors Team 3 we wrześniu

IWT 3 FinałGala finałowa Iron Warriors Team 3, która 2 września 2017 miała odbyć się w hali ''Łuczniczka'' w Bydgoszczy została odwołana. Przysłowiowym ''gwoździem do trumny'' tego wydarzenia było, jak twierdzą właściciele organizacji IWT, rozwiązanie umowy z telewizją TVN Turbo, pod naciskiem kibiców, a w konsekwencji tego wycofanie się wszystkich pozyskanych sponsorów, którzy mieli wesprzeć wrześniowe wydarzenie.
 
Poniżej zamieszczamy oficjalne oświadczenie organizacji.

Oświadczenie dotyczące organizacji gali finałowej

Po pierwszej gali, która odbyła się w styczniu organizacja każdego kolejnego wydarzenia była dla nas bardzo trudna. Dwa odwołane terminy oraz poziom sportowy gali czerwcowej spowodowały ogromne koszty organizacyjne, które stały się dla nas za wysokie.

Gala wrześniowa miała pokazać potencjał tego wydarzenia, jednak ze względu na wycofanie się zespołu z Wałbrzycha, który zaburzył formule gali oraz rozwiązanie umowy ze stacją TVN Turbo – co skutkowało rozwiązaniem umów ze wszystkimi sponsorami – nie jesteśmy w stanie zorganizować gali finałowej. Idzie za tym konieczność odwołania gali 2 września, która miała odbyć się w Bydgoszczy.

Wszystkich, którzy wierzyli w tą formułę przepraszamy, a osoby, które zakupiły bilety na galę w Bydgoszczy prosimy zgłosić się o zwrot pieniędzy w miejsca gdzie te bilety nabyły.

Pozdrawiamy, przepraszamy i liczymy, że wrócimy silniejsi!