free templates joomla

Skibiński zmierzy się ze Szczerkiem na Babilon MMA 1! Bilety już w sprzedaży!

Babilon MMA 1 - Szczerek vs Skibiński Karta walk gali Babilon MMA 1 nabiera ciekawych kształtów. 18 sierpnia w Międzyzdrojach oprócz walki Michała Fijałki (15-6-1 MMA) z Marcinem Łazarzem (10-4 MMA), kibice obejrzą starcie Daniela Skibińskiego (8-5 MMA) z Łukaszem Szczerkiem (4-3 MMA).

Pojedynek Fijałki z Łazarzem to najważniejszy punkt gali, która odbędzie się w Amfiteatrze w Międzyzdrojach. Tuż po jego ogłoszeniu branżowe portale okrzyknęły starcie czołowych polskich półciężkich mianem zestawienia, które mogłoby się znaleźć na karcie KSW. Niewykluczone, że zwycięzca wywalczy sobie przepustkę do ponownej walki w klatce największej polskiej organizacji MMA.

W pozostałych walkach debiutanckiej gali organizowanej przez Tomasza Babilońskiego również będzie ciekawie. Fanów i ekspertów z pewnością rozgrzeje występ utalentowanych przedstawicieli dywizji półśredniej.

W klatce zmierzą się Daniel Skibiński i Łukasz Szczerek. 26-latek z Ankosu MMA Poznań notuje serię dwóch zwycięstw z rzędu i jest notowany w czołowej piętnastce kategorii do 77 kg. Ostatnią walkę stoczył na gali VFCL 4, gdzie pokonał Igora Michaliszyna jednogłośną decyzją sędziów.

Reprezentujący Berserkers Team Stargard Szczerek będzie chciał zmazać plamę po trzech porażkach z rzędu. Ostatnim jego pogromcą był Aslambek Arsamikow, który wypunktował go na gali ACB 53 w Olsztynie.

W walkach amatorskich wystąpią między Filip Podyma, Tomasz Smyk i Samuel Vogt. Wkrótce w karcie pojawią się kolejne nazwiska. Bilety są już w sprzedaży na eventim.pl.

Źródło: Oficjalna informacja prasowa organizatorów