free templates joomla

Gala Extreme Energy Time II w październiku w Żaganiu

Extreme Energy Time I7 października 2017r. w Żaganiu odbędzie się gala Extreme Energy Time II, podczas której rozegrane zostaną głównie pojedynki na zasadach K-1.

Podobnie jak przy pierwszej edycji gali organizatorzy planują, że wydarzenie otworzy walka bokserska. Jednym z jej uczestników będzie Marcin Kujda, który w swoim dorobku ma około 37 stoczonych walk, w tym 28 wygranych.

Na drugiej edycji gali EET będzie można zobaczyć nie tylko zawodników z okolic Żagania, ale także z innych regionów kraju.
Wśród nich pojawi się między innymi Krystian Bajerski związany z Klubem Malinowski Team. Bajerski to aktualny posiadacz pasa mistrzowskiego WFMC w K-1. Zdobył także Vice-Mistrzostwo Europy juniorów Federacji WFMC, jest brązowym medalistą Mistrzostw Świata juniorów Federacji WFMC, brązowym medalistą Mistrzostw Polski Muay Thai juniorów Federacji IFMA, brązowym medalistą Mistrzostw Świata seniorów Federacji Shidokan w formule Thaiboxing 2015 roku.

Kolejnym zawodnikiem z tego regionu, który wystąpi na gali będzie Krzysztof Podemski. To zawodnik, który walczy w wadze ciężkiej na zasadach K-1, ale również w formule MMA. Tytuły jakie posiada to między innymi: Vice Mistrz Świata MMA WFMC Junior, III miejsce na Mistrzach Świata K-1 WFMC Junior, Vice Mistrz Polski seniorów Muay Thai IFMA.
W ringu 7 października wystąpi także Bartosz Świątek ( 8-2-0 ). Mistrz Świata WFMC K-1 junior i Mistrz Polski  low-kick młodzieżowców.

Nie zabraknie na najbliższej gali również zawodników, którzy wystąpili na Extreme Energy Time I.
Kacper Muszyński (9-1) to młody perspektywiczny zawodnik, który na poprzedniej edycji wygrał z Alanem Kwiecińskim.

Kolejny to Fabio Di Lalla, który, mimo młodego wieku, na swoim koncie posiada wiele osiągnięć. Podczas pierwszej gali wygrał z Białorusinem, Artsem Busarau.

Marcin Moskwa zawodnik z klubu Fight Hobby Legnica to wychowanek Pawła Biszczaka. Na gali EET I „rozbił” Roberta Jesiołowskiego pokonując go przez TKO w 2 rundzie.

Grzegorz Lenart podczas gali EET I w walce wieczoru stanął do konfrontacji z doświadczonym Marcinem Bachórzem. Po zaciętej konfrontacji i wielu mocnych ciosach sędziowie przyznali zwycięstwo Lenartowi. Z kim przyjdzie mu zmierzyć się w październiku dowiemy się niebawem.