free templates joomla

Andrei Arlovski, Mike Hayes i Batu Hasikov w Fight Nights "Bitwa pod Moskwą 9"

Fight Nights Battle Of Moscow 916-go grudnia rosyjska grupa Fight Nights, organizuje w stolicy kraju Moskwie, kolejną wielką galę sportów walki Bitwa pod Moskwą 9, z udziałem wielu gwiazd MMA i K-1 z Rosji i zagranicy. Głównym wydarzeniem ma być kolejna walka kałmuckiego mistrza Karate i Kickboxingu Batu Hasikowa w K-1 i w MMA białoruskiego mistrza UFC Andreia Arlovskiego (18-9). Ten ostatni zmierzy się Amerykaninem Mike "300" Hayesem (18-5) znanym z Bellatora i ostatnio z występów w Cage Warriors a niegdyś typowanym jako rywal naszego Damiana Grabowskiego.

Hasikov zaś czeka na rywala. Dla Arlovskiego będzie to powrót po blisko 13 latach, na rosyjską ziemię od czasu gdy w kwietniu 2000 roku pokonał Romana Zencowa a rok wcześniej doznał traumatycznej klęski z Wiaczesławem Datsikiem, z której śmiało się wielu fanów przez całą karierę "Pitbulla". Teraz będzie mógł się on osobiście przypomnieć rosyjskim fanom i pokazać w kraju, w którym jest szalenie lubiany i szanowany a paradoksalnie Datsik stał się pośmiewiskiem i karykaturą MMA. Arlovski z okazji występu wypuścił nawet swój z tej okazji specjąlny blog dedykowany rosyjskim fanom.

Z uczestników walk MMA warto zwrócić uwagę na występ Ali Bagautinowa (8-2), bo to zawodnik, który może znaleźć się w organizacji Bellator, z którą grupa Fight Nights współpracuje i być może w 2013 lub na początku 2014 roku pierwsza gala BFC w Rosji, odbędzie się właśnie przy współpracy z Fight Nights.

Pojedynki K-1 to oczywiście występ Hasikowa, który ostatnio ciężko znokautował słynnego Gago Drago, ale poza nim są nie mniej utalentowani zawodnicy jak nowokreowany mistrz Europy W Władimir Miniejew, który zmierzy się z Ali Cenikiem, tureckim adeptem holenderskich szkół Kickboxingu. Miniejew pokonał w tym roku na gali FN Tomasza Sararę i bez wątpienia to może być jedna z największych gwiazd rosyjskiego Kickboxingu. Drugim jest weteran Muay Thai Ramazan Ramazanow. On także walczyć będzie z Holendrem Fabjanem Gondorfem. Poniżej karta walk gali:


MMA 84 kg: Magomed Magomedow (Rosja) vs Denis Gieniuk (Rosja)
MMA +93 kg: Konstantin Jerochin (Rosja) vs Jeremaine van Kop (Holandia)
MMA 93 kg: Abdulkerim Ediłow (Rosja) - Nils van Nord (Holandia)
MMA 77 kg: Gasan Umałatow (Rosja) vs TBA
K-1 95 kg: Ramazan Ramazanow (Rosja) vs Fabian Gondorf (Holandia)
K-1 94 kg: Władimir Miniejew (Rosja) vs Ali Cenik (Holandia)
MMA 57 kg: Ali Bagautinow (Rosja) vs Andreas Bernhard (Niemcy)
MMA +93 kg: Rusłan Magomedow (Rosja) vs Ubiratan Marinju Lima (Brazylia)
MMA +93 kg: Andrei Arlovski (Białoruś) vs Mark Hayes (USA)
K-1 71 kg: Batuchan Hasikow (Rosja) vs TBA