free templates joomla

UFC 215: dwie walki o pasy dodane do karty walk!

UFC 215Organizacja UFC oficjalnie poinformowała o dodaniu dwóch walk o pasy mistrzowskie do gali UFC 215, która 9-go września odbędzie się w hali Rogers Place w Edmonton, w Kanadzie. Jest to w dużej mierze wzmocnienie przeciętnej karty walk i próba zwiększenia słabej i tak sprzedaży PPV, która dotknęła ostatnie gale w tym UFC 213. W obu przypadkach to trochę celowe i trochę przypadkowe wypchnięcie, słabych sprzedażowo nazwisk poza USA.

W pierwszym potwierdzonym pojedynku będący P4P czyli najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie mistrz wagi muszej Demetrious Johnson (26-2-1 MMA, 14-1-1 UFC) będzie bronił pasa przeciwko Rayowi Borgowi (11-2 MMA, 5-2 UFC). Amerykanin jest najlepszym sportowo zawodnikiem, ale fatalnym w sprzedaży PPV, stąd nie jest zbyt ceniony przez prezesa organizacji Danę White.

W drugiej dojdzie do realizacji zaległej walki mistrzyni wagi koguciej Amandy Nunes (14-4 MMA, 7-1 UFC) i Valentiny Shevchenko (14-2 MMA, 3-1 UFC). Nunes zniszczyła Rondę Rousey i zawaliła ostatni main event, stąd znajduje się w niewiele lepszej sytuacji niż Dematrious Johnson a może i gorszej.