free templates joomla

James Gallagher: być jak Conor McGregor

James GallagherKto wie czy nie będziemy świadkami kolejnego bezprecedensowego faktu dominacji wagi piórkowej przez Irlandczyka. Po tym jak świat MMA podbił Conor McGregor drugim, który może tego dokonać jest zaledwie 20-letni klubowy kolega "Notoriusa" James Gallagher (7-0 MMA, 4-0 BMMA) nazywany "The Strabanimal".

Podopieczny trenera Johna Kavanagh, podczas ostatniej gali Bellator 180 w Nowym Jorku zmusił do poddania dwa razy starszego Chinzo Machidę, brata słynnego Lyoto Machidy, byłego mistrza UFC i zasygnalizował, iż nie jest to przypadek. Siedem walk wygranych z rzędu potwierdza, że mamy do czynieniea z talentem czystej wody. Dodatkowo zawodnik chce podbić dwie kategorie wagowe.

Jestem gotowy, aby wejść na nowe szczyty i zdobywać mistrzostwa, bo chcę, i będę robić niesamowite rzeczy, ale tę noc będę pamiętał do końca życia, bo jest punktem zwrotnym w mojej karierze - zwycięstwo nad Machidą" - powiedział młody Irlandczyk reprezentujący Straight Blast Gym Ireland (SBGI).

"Rzucam się na nowe wyzwania. Jeśli spojrzeć prawdzie w oczy, mogę walczyć trzy lub cztery razy, zanim dojdę do mistrza. Ale jeśli ja zejdę w dół, to wydaje mi się, że trzeba nie więcej niż dwóch walk. Teraz jestem tylko 20-latkiem. Może nie będę mógł w ciągu dwóch lub trzech lat zbijać wagi do 135 funtów. Tak długo jak istnieje szansa, będę starał się zrobić to, co zrobił Conor. Pójdę na dół, zabiorę pas, a następnie wrócę i stanę się mistrzem w 145 funtach„ - objawił utalentowany Gallagher. Czy uda mu się sztuka "bycia jak Conor McGregor"? Czas i rywale szybko to zweryfikują.