free templates joomla

Iron warriors Team 2 - podsumowanie gali! Finał w Bydgoszczy 2 września!

IWT 2 - Iron Warriors Team 2W sobotę, 10 czerwca 2017 w hali Arena Poznań odbyła się druga gala organizacji Iron Warriors Team, podczas której zawodnicy rozgrywają grupowe walki na zasadach zbliżonych do MMA. W drugim spośród trzech wydarzeń zaplanowanych przez IWT na rok 2017 udział wzięły 4 zespoły reprezentujące kluby: Boks Poznań, Klub Sportowy Fux Zabrze, Imperium Boxing Wałbrzych oraz Sharke Team Moskwa.

Poniżej zamieszczamy informację prasową organizacji Iron Warriors Team:

Wojownicy Klubu Boks Poznań pokonali Klub Sportowy Fux Zabrze, zajmując kolejno miejsce pierwsze i drugie. A zawodnicy z Imperium Boxing Wałbrzych po dogrywce pokonali Rosjan z Sharke Team Moskwa, zapewniając sobie trzecie miejsce. Teraz czas na finał, który odbędzie się 2 września br już w nowym miejscu.

Zwycięskie drużyny otrzymały czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce Klub z Poznania, 5 tysięcy za 2 miejsce wywalczyli Zabrzanie, a 3 tysiące za miejsce 3 trafiło do Wałbrzycha.

Walka 1: Klub Boks Poznań - Klub Sportowy Fux Zabrze 4:0

Walka 2: Imperium Boxing Wałbrzych - Sharke Team Moskwa 3:2

Walka 3: Klub Sportowy Fux Zabrze - Imperium Boxing Wałbrzych

Teraz na zawodników i fanów drużynowego MMA czeka kolejna i ostatnia w roku 2017 finałowa gala IWT z ogromną dawką emocji i w nowym miejscu.


IWT 2 - Iron Warriors Team 2   IWT 2 - Iron Warriors Team 2

Gala finałowa IWT zaplanowana jest na 2 września br. w widowiskowo-sportowej Hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Do pojedynku stanie 6 zwycięskich drużyn z poprzednich gal IWT. Zawalczą ekipy z Poznania (Klub Boks Poznań), Zabrza (Klub Sportowy Fux Zabrze), Wałbrzycha (Imperium Boxing Wałbrzych), Gdyni (Fight Gym Gdynia), Łodzi (ŁKS Łódź Boks) i Sosnowca (Sportowe Zagłębie Sosnowiec). A jest o co walczyć – za 1 miejsce zespół otrzyma 25 tys. zł, za 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.

Nauczeni już doświadczeniem dwóch poprzednich gal, na finał planujemy kilka zmian. Jedną z nich będzie na przykład większa liczba zawodników – chcemy, aby w drużynie było ich minimum 6, dla zabezpieczenia kadrowego w przypadku kontuzji. Będzie też  pojedynek o 5 miejsce. To są zmiany, o których mogę powiedzieć już w tej chwili. O innych będę informował na bieżąco, jak tylko się wyklarują i będziemy pewni, że mają sens. Chcemy poprzez zmiany zwiększyć bezpieczeństwo zawodników, nie tracąc na atrakcyjności wydarzenia, ale też ich bardziej zmotywować – dodał Paweł Rydlewski.


Źródło: Informacja prasowa IWT