free templates joomla

Janu Malkriado Cruz vs Dmitriy Menshikov na World Cup TNA Fights

Janu CruzCo prawda od dawna nie było Polaków na rosyjskich galach Tatneft Arena czyli World Cup TNA Fights, ale dla fanów Kickboxingu mamy dobrą wiadomość, iż na najbliższej imprezie w Kazaniu w dniu 27 czerwca pojawi się zawodnik mieszkający w Polsce a dokładnie w Bydgoszczy Portugalczyk Janu Malkriado Cruz ().

Pochodzący z Gwinei-Bissau 34-letni zawodnik zmierzy się z Rosjaninem Dmitriyem Menshikovem w 1/8 turnieju wagi do 80 kg. Cruz nie ma ostatnio najlepszej passy zwycięstw i jest po porażce na gali Superkombat w Madrycie z Danielem Stefanovskim ze Szwajcarii.

Wcześniej na gali EFN'17 w Bydgoszczy, został uznany za pokonanego po tym jak otrzymał kopnięcie w krocze w walce z Damianem Waluchem. Przed tym na gali DSF Kickboxing Challenge 9 został znokautowany przez Jerzego Wrońskiego efektowną obrotówką. Mimo to nie zraża się i w Rosji będzie szukał zwycięstwa. Portugalczyk czy wygrywa czy przegrywa jest rozchwytywany przez organizatorów.

W tej samej ćwiartce jest także niezwykle twardy i niwepokonany od dwóch lat Stanislav Makarenko z Łotwy dobrze znany w pojedynków z Arkadiuszem Dembińskim na Klondaika Fight Arena i Radosławem Rydzewskim na East Side Fight 2. W wadze ciężkiej zobaczymy także Clyde'a Brunswijka, holenderskiego uczestnika do kandydatury "Nokautu Roku 2017", jaki wykonał na nim Portugalczyk Bruno Susano na Superkombat World GP w Madrycie. Poniżej zestawienia turnieju:

70 kg: Rustam Kаsumov (Azerbejdżan) vs Ionnis Skordilis (Grecja)
70 kg: Farkhad Akhmedzhanov (Białoruś) vs Alisher Nazirov (Rosja)
80 kg: Alexey Dmitriev (Rosja) vs Stas Makarenko (Łotwa)
80 kg: Dmitriy Menshikov (Rosja) vs Janu Cruz (Portugalia)
+80 kg: Elmir Mehic (Bośnia i Hercegowina) vs Alexander Grinchuk (Rosja)
+80 kg: Arkadiy Lisin (Rosja) vs Clyde Brunswijk (Surinam)

Walka rewanżowa
70 kg: Dastan Sharsheev (Kirgistan) vs Anton Kalinin (Rosja)