free templates joomla

Iron Warriors Team 2 już 10 czerwca w Poznaniu!

IWT Poznań10 czerwca br. o godz. 21.00 hala Arena w Poznaniu ponownie zamieni się w miejsce walki fighterów. Podczas gali Iron Warriors Team II do rywalizacji o finał staną kluby z Grudziądza, Poznania, Wałbrzycha, Tychów, Zabrza oraz nowością będzie zespół z Moskwy. Poza walkami drużynowymi, dodatkowo będzie można zobaczyć 2 pojedynki grapplerskie.

Gala czerwcowa to nie tylko wcześniej zapowiedziane walki drużyn MMA, w których każdy walczy z każdym. Poza fighterami z zespołów: Klub Boks Poznań, Klub Sportowy Fux Zabrze, Imperium Boxing Wałbrzych oraz Sharke Team Moskwa, będzie można zobaczyć 10 minutowe pojedynki grapplerskie. Do tych walk staną: Jędrzej „Węgorz” Kubski i Wojciech Biernacki (No Gi BJJ)  oraz Jakub Najdek i Daniel „Dzieciao” Karaczun.

Podczas tego wydarzenia zwycięskie drużyny otrzymają czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce, 5 tysięcy za 2 miejsce i 3 tysiące za miejsce 3. Te, które przeszły do finału z pierwszej gali w styczniu i które przejdą do niego z pojedynku czerwcowego powalczą o nagrody w wysokości: za 1 miejsce 25 tys. zł, 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.

Drużyna  klubu Agoga Gym z Lęborka niestety nie wystąpi na czerwcowej gali IWT. Powodem są zakontraktowane wcześniej walki zawodników Agogi dla innych organizacji, które kolidują z nowym terminem wydarzenia IWT. W zastępstwo tego zespoł wejdzie klub Sharke Team z Moskwy.

Kluby, które wezmą udział w gali IWT 2:
MMA Gerke Fight Team Grudziądz
Sharke Team Moskwa
KKS Poznań
Stowarzyszenie Sportowe Tychy
Imperium Boxing Wałbrzych
Klub Sportowy FUX Zabrze