free templates joomla

Gala Sportów Walki Lebal KBC Night 3 już w sobotę w Kępnie

KBL Night 3Już 20 maja o godz 18:00 w Kępnie, odbędzie się 3 edycja Gali Sportów Walki Lebal KBC Night 3. Będzie ona mieć miejsce w hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To już 3 edycja Gali KBC w Kępnie. W poprzednich dwóch w walkach wieczoru mogliśmy oglądać Radosława Radomskiego, a także na karcie walk m.in Różę Gumienną, Michała Grzesiaka czy wielu innych czołowych polskich zawodników Kickboxingu Full-contact.
Tym razem Radosław Radomski nie pojawi się w ringu, przejmie jedynie obowiązki organizatora imprezy. Podczas gali zobaczymy 8 walk w tym walkę o Pas Zawodowego Mistrza Polski. W karcie walk zaplanowane są 2 pojedynki w formule mma, zaś pozostałe w najbardziej efektownych formułach k-1 oraz full-contact.

W ringu zobaczymy Mistrzów Świata i Europy, Mistrzów Polski, a także zawodników z klubów z regionu. W walce o Pas Zawodowego Mistrza Polski full-contact kategorii ciężkiej staną na przeciwko siebie Rafał Gąszczak oraz nieoczekiwanie Szymon Dwornikowski, który taką szansę otrzymał po wypadnięciu Pawła Strykowskiego, który ze względów niezależnych od organizatora nie może zawalczyć tego wieczoru.

Rafał Gąszczak jest zdecydowanym faworytem tego starcia, ale Dwornikowskiemu trafiła się szansa na zdobycie tytułu i na pewno zaciekle powalczy o pas. Kolejną ciekawą walką będzie starcie utalentowanej Olgi Michalskiej przed którą stoi bardzo trudne zadanie bowiem na przeciw niej w walce full-contact stanie Żaneta Cieśla. To Mistrzyni Świata oraz Zawodowa Mistrzyni Europy a także 34 krotna Mistrzyni Polski w kickboixngu oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w boksie. Młodość kontra doświadczenie.

Kolejne ciekawe starcie to pojedynek efektownie walczącego zdobywcy Pucharu Świata Michała Grzesiaka z Mistrzem Polski juniorów w boksie z 2016r. Radosławem Kawczakiem, który czuje się bardzo pewnie i jak mówi nie obawia się piekielnie mocnych low-kicków przeciwnika.

W ringu zobaczymy również Tomasza Przybylskiego tegorocznego Vice Mistrza Polski full-contact, który podczas tego turnieju efektownie przedarł się do finału. Tym razem w ringu w kolejnym zawodowym starciu. W walkach MMA zobaczymy reprezentantów MMA Solo Team Namysłów Pawła Nahrebnego i Patryka Kuleszy, którzy trenowani pod okiem zawodnika federacji KSW Grzegorza Szulakowskiego na pewno nie zawiodą kibiców z Namysłowa.

O pas Zawodowego Mistrza Polski PZKB
91 kg: Szymon Dwornikowski vs Rafał Gąszczak

Główna karta
K-1 93 kg: Michał Grzesiak vs Radosław Kawczak
FC 52 kg: Olga Michalska vs Żaneta Cieśla
MMA 81 kg: Paweł Nahrebny vs Kamil Kraska
FC 71 kg: Tomasz Przybylski vs Mateusz Swięty
MMA 63 kg: Patryk Kulesza vs Cezary Kaska

Karta wstępna
K-1 75 kg: Krystian Solecki vs Bartosz Cieślak
K-1 71 kg: Marek Pabich vs Jakub Sikorski

Oficjalne ważenie zawodników o godz 19:00 w Pensjonacie Maciejanka w Kobylej Górze. Gala rozpoczyna się o godz. 18:00. Bilety na imprezę do kupienia w kasach KOSiR.