free templates joomla

Walka Krzysztof Jotko vs David Branch trafia do karty głównej UFC 211

Krzysztof Jotko Pojedynek Krzysztofa Jotko z Davidem Branchem będzie pierwszą walką z karty głównej gali UFC 211 Miocic vs dos Santos 2, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja, w Dallas.

Wcześniej to starcie w wadze średniej znajdowało się w karcie wstępnej gali UFC 211, jednak ze względu na usuniętą z karty walkę Henry Cejudo z Sergio Pettisem, pojedynek polskiego zawodnika został przeniesiony do głównej części wydarzenia.

Jotko i Branch legitymują się bardzo efektownymi seriami zwycięstw. W przypadku Polaka to pięć wygranych, zaś u Brancha aż dziesięć, ale oczywiście dla swojego wcześniejszego pracodawcy. 

Jotko w 2016 roku triumfował aż trzy razy: na punkty z Bradem Scottem i Thalesem Leitesem, a pomiędzy tymi starciami w niespełna minutę znokautował Tamdana McCrory'ego. Obecnie jest notowany już na jedenastym miejscu w rankingu kategorii średniej UFC dzięki swoim dokonaniom w ostatnich pojedynkach.

Branch we WSOF odnosił same sukcesy, a ich ukoronowaniem były pasy mistrzowskie nie tylko w wadze średniej, ale i półciężkiej. Po sześciu latach Amerykanin wraca do UFC, gdzie m.in. pokonał decyzją sędziów Tomasza Drwala, co miało miejsce w 2010 roku. Drwal po tej walce został wyeliminowany z UFC. Podobnie jak Jotko, w ubiegłym roku wygrał trzy walki: kolejno z Cliffordem Starksem (decyzja), Vinny'm Magalhaesem (decyzja) i Louisem Taylorem (poddanie).

Walka Cejudo z Pettisem została zdjęta z karty walk UFC 211 ze względu na kontuzję ręki u Cejudo.

https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek