free templates joomla

Dawid Kasperski vs Gregory Grossi o pas MŚ WAKO-Pro na Monte-Carlo Fighting Trophy

Kasperski vs GrossiJuż oficjalnie został potwierdzony występ na prestiżowej gali Monte-Carlo Fighting Trophy "Clash of the Titans" i walkę o pas mistrza świata WAKO-Pro jednego z najlepszych polskich zawodników formuły K-1 Dawida Kasperskiego. Polak 30-go czerwca na Stade Luis II w Monako zmierzy się z Francuzem Gregory'm Grossi w 5-cio rundowej walce w kategorii do 88,6 kg co wcześniej zapowiedział w wywiadzie z nami.

26-letniego Dawida Kasperskiego reprezentującego Puncher Wrocław przedstawiać nie trzeba polskim fanom Kickboxingu. Wielokrotny Mistrz Polski, Mistrz Europy i Mistrz Świata, należy do europejskiej czołówki wagi półciężkiej. Ma za sobą walki w słynnej Superkombat FC, gdzie wygrał turniej. W ostatnim pojedynku na Słowacji pokonał Adriana Valentina w kwietniu br.

Gregory Grossi ma 33 lata i dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi mierząc 1.95 cm. Był był brązowym medalistą MŚ WAKO K1 Rules w 2011 roku a wcześniej w 2008 był wicemistrzem Europy, ma też na koncie tytuł Mistrza Europy WAKO-Pro i tytuł Mistrza Świata WKN, oraz Mistrza Świata IFMA w 2012 roku. Ogółem stoczył 82 pojedynki z czego 71 wygrał. Miał 8 porażek porażek i trzy remisy. W ostatniej walce na gali Monte-Carlo Trophy uległ Włochowi Caselli.