free templates joomla

Cage Ring Championship 4 ''Champions Rizing'' już 29 kwietnia w Swords

CRC 4 ''Champions Rizing''Po ubiegłorocznym sukcesie powstałej w Irlandii organizacji Cage Ring Championship, stworzonej i prowadzonej przez Polaka, Pawła Tomczyka, szykuje się kolejna gala pod marką CRC. W 2016 roku odbyły się trzy wydarzenia, a już 29 kwietnia 2017 roku, w Dublinie, w Swords, widzowie obejrzą kolejną edycję - CRC#4 Champions Rizing.

Będzie to bez wątpienia okazja dla tych, którzy chcą przeżyć wielkie emocje i świetną zabawę podziwiając międzynarodowe starcia w formułach K-1, MMA, Muay Thai i Submission Fighting.
 
CRC jest to jedyna na wyspach organizacja posiadająca Klatko-Ring. Umożliwia to pokazywanie fanom pojedynków na wysokim poziomie w różnych formułach sportów walki: MMA, K-1, Muay Thai czy Submission Fight.
   
Na kartę walk CRC 4 ''Champions Rizing'' złoży się 15 walk, a w czterech z nich stawką będą pasy mistrzowskie organizacji. Będą się one toczyć na zasadach K-1 (zawodowy i amatorski) oraz amatorskie w formule MMA i Grapplingu.

Turniej 4 Man Tournament - to starcie czterech weteranów maty o pas mistrza kraju grapplingu w kategorii wagowej do 85 kilogramów. Zawodnicy wystąpią w dwóch walkach półfinałowych, po których nastąpi walka finałowa.
 
W głównej walce wieczoru, w kategori wagowej 72 kg, w formule Full Muay Thai, dojdzie do Irlandzko - Angielskiej konfrontacji pomiedzy popularnym i bardzo doświadczonym reprezentantem Irlandii, pochodzącym z Dublina, Wayne'm Grant'em i Sevket'em  Karaoglanglu.

Grant na codzień trenuje i reprezentuje, znany polskiej mniejszość w Irlandii, klub Fantom Gym, w centrum Dublina. Jest on bardzo niebezpiecznym, ale bardzo utalentowanym zawodnikiem oraz wielokrotnym mistrzem Irlandii ISKA do 78 kg. Jest także mistrzem Cage Kings. Jego walki sa bardzo widowiskowe.
 
Następną walką tej gali będzie starcie dwóch młodych ''lwów'' ringowych o pas zawodowy K-1, w wadze 67 kg. Będzie to twardy pojedynek pomiedzy broniącym tytułu liewskim zawodnikiem mieszkającym i trenującym w Dublinie, Alex'em Akimov'em i Stephen'em "Head" O'Neill'em pochodzachym z Arklow w Irlandii.
 
Kolejną atrakcją tego wieczoru będzie ekscytujący zawodowy pojedynek o pas mistrzowski K-1, w kategorii wagowej do 63 kg, pomiedzy broniącym tytułu Davidem Wogan'em Jr. i Michaelem O'Donovanem.
To dwóch młodych i utalentowanych zawodników znanych z twardych, zawodowych starć ringowych. Walki ich są bardzo zacięte co przyciaga spore zainteresowanie pasjonatów mieszanych sztuk walk.

Ekscytująca karta walk z udziałem wielu naszych rodaków podzielona została na część amatorską, dla młodych ambitnych i utalentowanych zawodników, oraz część zawodową dla profesjonalnych fighterów.
 
Oraganizator, Paweł Tomczyk zapowiada produkcję gali na wysokim poziomie i nie powinno to nikogo dziwić, bowiem jest już dobrze znany irlandzkiej Polonii. Jest trenerem i założycielem Fantom Gym & MMA Club Dublin.

Bilety (kontakt Paweł): 089 4545 717

Aktualną kartę walk CRC 4 Champions Rizing znajdziesz TUTAJ