free templates joomla

Zaproszenie na zawody ALMMA 129 Poznań i ALMMA 130 Lublin!

ALMMA 129 Poznań i ALMMA 130 LublinZapraszamy na najbliższe edycje zawodów Amatorskiej Ligi MMA, które 8 kwietnia, w sobotę - ALMMA 129 - odbędą się w Poznaniu, a 9 kwietnia, w niedzielę - ALMMA 130 - odbędą się w Lublinie.

ALMMA 129 Poznań - Puchar Wielkopolski – 8 kwietnia, zawody rozegrane zostaną na hali OSiR, przy ulicy Nowej 15, w Tarnowie Podgórnym. W dniu zawodów rozegrane zostaną turnieje w formule MMA: Junior, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact, Kobiety OFS oraz Turnieje BJJ i BJJ No Gi.

Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe koszulki.
Sponsorem nagród dla zwycięzców jest m.in. firma Sensei Shop.
W dniu zawodów od godz. 8:00 odbędzie się kurs sędziowski - zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

ALMMA 130 Lublin – Puchar Lubelszczyzny – 9 kwietnia, zawody odbędą się na hali Centrum Sportowo - Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, przy ul. Głębokiej 31. W dniu zawodów rozegrane zostaną turnieje w formule MMA: Junior, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact, Kobiety OFS oraz Turnieje BJJ i BJJ No Gi.

Równolegle odbędzie się Lubelska Liga Sportów Walki – w jej ramach rozegrane zostaną walki ringowe w następujących formułach: Muay Thai, K1, Low Kick, Boks.

Sponsorami nagród dla zwycięzców są m. in. Pit Bull West Coast oraz Animusz Lublin.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

       ALMMA 129 Poznań      ALMMA 129 Poznań