free templates joomla

War Machine winny popełnienia 29 przestępstw w sprawie Christy Mack!

War MachineBlisko finału jest sprawa War Machine'a, znanego wcześniej jako Jon Koppenhaver, w związku z licznymi zarzutami stosowania przemocy na byłej dziewczynie, Christy Mack. Z postawionych mu 34 zarzutów udowodniono mu 29 z nich, co może skutkować dożywotnim pozbawieniem wolności dla byłego zawodnika MMA, który miał okazję startować dla UFC i Bellatora.
 
Podczas rozpraw, toczących się w ciągu ostatnich kilku dni na sali sądowej hrabstwa Clark w stanie Nevada, War Machine został uznany za winnego zarzutów dotyczących napastowania seksualnego, pobić i uprowadzenia. Jeśli jednak chodzi o najpoważniejsze z tych przestępstw, a więc dwie próby zabicia Mack, na ten moment zostały one wstrzymane. Jednak i bez tego Koppenhaverowi grozi spędzenie reszty życia za kratkami bez możliwości warunkowego zwolnienia.
 
Uradowana rozstrzygnięciem Mack po wszystkim zamieściła krótki wpis w mediach społecznościowych: ''Dzisiaj odniosłam wielkie zwycięstwo dla siebie, tak jak i dla wszystkich ofiar przemocy domowej. Proszę was o to, żebyście dalej o tym mówiły i pozostały silne!''

Ostateczny wyrok w tej sprawie zapadnie w dniu 5 czerwca. Wygląda jednak na to, że 35-letniego War Machine nic nie uratuje, skoro nawet jego obrońca miał przyznać, że jego klient dopuścił się przynajmniej kilku pobić poszkodowanej. Wszystko więc przemawia przeciwko niemu i już niedługo najprawdopodobniej uda się na dożywotnią odsiadkę, na którą zdecydowanie zasłużył.