free templates joomla

Gala UFC w Polsce w październiku?!

UFC Ergo ArenaJak podają różne źródła, do wyczekiwanej, drugiej wizyty UFC w Polsce ma dojść 21 października 2017 roku. Na lokalizację tego wydarzenia wybrano halę Ergo Arena, która położona jest na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Jest to świetna, choć jeszcze niepotwierdzona oficjalnie przez włodarzy UFC informacja. Jeśli data się potwierdzi, to do tego eventu pozostało jeszcz siedem miesięcy, więc czasu na jego ogłoszenie przez największą federację MMA na świecie pozostało jeszcze dużo, tak jak i na skompletowanie karty walk. A na tej należy spodziewać się licznej grupy Polaków, z jednej strony tych, którzy już są w UFC i generalnie jako grupa radzą sobie coraz lepiej w tym miejscu, a także nowych twarzy.

Premierowa gala UFC w Polsce, czyli UFC Fight Night 64, odbyła się niemal dwa lata temu, 11 kwietnia 2015 roku w Tauron Arenie w Krakowie. W jej walce wieczoru Mirko ''Cro Cop'' Filipovic pokonał po dramatycznym boju Gabriela Gonzagę, a wśród polskich fighterów zaprezentowali się m.in. wciąż walczący dla tej organizacji Jan Błachowicz, Damian Stasiak, Daniel Omielańczuk i Bartosz Fabiński.