free templates joomla

Tomasz Oświeciński podpisał kontrakt z KSW?

Tomasz OświęcimskiJak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć kulturysta występujący często w filmowych produkcjach 44-letni Tomasz Oświeciński najprawdopodobniej podpisał umowę z KSW i wystąpi podczas gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym w dniu 27-go maja w Warszawie.

Na razie nie jest znany rywal filmowego "Strachu", ale najpewniej będzie to ogłoszone w najbliższym czasie, o ile oczywiście informacja zostanie potwierdzona. W kontekście niełatwego zadania zapełnienia stadionu PGE Narodowy, jego debiutancki występ mógłby zaciekawić przeciętnego widza.

Plotki i sondażowe "balony" o występie znanego najbardziej z roli Marcina Opałki w „Pitbullu. Nowe porządki” Patryka Vegi, Oświecińskiego pojawiały się już na przełomie 2016 i 2017 roku. Nie były one jednak sfinalizowane, ponieważ trwały negocjacje finansowe. Występujący jako aktor, kulturysta ma bowiem napięty plan nagrań i występów i jedyne co mogło przekonać do MMA to oczywiście pieniądze.

KSW jest największą polską organizacją MMA i stać ją na zapłacenie kilkusettysięcznej gaży. Nieoficjalnie, takie pieniądze mogły jedynie skusić grającego stale w "M jak Miłość" czy występującego w 2016 roku w w programie "Agent - Gwiazdy", kulturysty pochodzącego z Białegostoku. Możliwe, że organizacja sięgnęła do kieszeni i zaryzykowała angaż płacąc gażę zbliżoną nawet być może do gaży innego celebryty Popka Raka czyli Pawła Mikołajowa. Być może to właśnie on będzie rywalem Oświecińskiego. Wypada czekać na reakcję widzów i środowiska. Będziemy informować o tej sprawie naszych czytelników.